+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
    Nie zarejestrowany
    Guest

Pytania o karmienie piersią

szukam kobiety mającej problem z nadmiarem pokarmu,...zainteresowane kobiety prosze o kontakt marekcrom@interia.pl

Nie zarejestrowany
    Guest

nadmiar pokarmu..nawał mleczny

a co marku głodny jestes?
    mama nie daje jesc? czy chodzi o ssanie )0

Nie zarejestrowany
    Guest

karmienie piersią chroni przed ciążą???

mam pytanie: dlaczego ttylko przez 6 m-cy????

Nie zarejestrowany
    Guest

nadmiar pokarmu..nawał mleczny

...ojj..chyba umre tu z głodu...czyżby wogole nie bylo takich kobiet?

Nie zarejestrowany
    Guest

jak wrócić do karmienia piersią?

karmię synka piersią ale dodatkowo dokarmiam go butelką i zaczynam mieć wyrzuty sumienia że podaję mu" podróbę"a z drugiej strony wiem że jak mu nie dam butelki to będzie głodny>i tu mam pytanie jak wróczić do karmienia tylko piersią

Nie zarejestrowany
    Guest

problem

nie karmię piersią ponieważ nie mam wyciągniętych brodawek i córcia(tygodniowa) ma problem z chwyceniem.Ściągam pokarm odciągaczem do pokarmu co sprawia mi ból i podaję dziecku butelką oraz dokarmiam mlekiem bebiko

Administrator Avatar admin
    Forum.Poradnikzdrowie.pl
    wiem co mówisz, nie mogłam przystawić mojej córki do piersi z powodu niewykształconej brodawki. w moim przypadku pomógł laktator - odciągałam mleko z tej piersi i podawałam butelką

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    karmię synka piersią ale dodatkowo dokarmiam go butelką i zaczynam mieć wyrzuty sumienia że podaję mu" podróbę"a z drugiej strony wiem że jak mu nie dam butelki to będzie głodny>i tu mam pytanie jak wróczić do karmienia tylko piersią
    A skad wiesz, że jest glodny? Może nie jest glodny tylko potrzebuje twojej bliskości. Pij duzo wody, odciagaj laktatorem i przystawiaj do piersi maluszka jak najczęściej. Nie denerwuj sie za bardzo, bo to szkodzi laktacji a przede wszystkim kup w aptece preparat ze slodem jeczmiennym i melisa-on pomoze ci rozkręcić na nowo laktacje. Dopóki masz mleko w piersi jest to mozliwe.

Banned
    Mieszka w
    gda
    Cytat Napisał admin Zobacz post
    wiem co mówisz, nie mogłam przystawić mojej córki do piersi z powodu niewykształconej brodawki. w moim przypadku pomógł laktator - odciągałam mleko z tej piersi i podawałam butelką
    też miałam podobny problem i kupiłam laktator, sprawdzonej firmy, polecam każdemu
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-11-19 o 18:01

myśka
    Guest
    Mnie w rozkręceniu laktacji pomógł laktator - odciągałam pokarm po karmieniu maluszka i do tego piłam lactosan mama ze słodem jęczmiennym i owocem kopru, by zwiększyć laktację. Trwało to troszkę, ale przyzwyczaiłam się do tego rytmu i po miesiącu nie miałam już problemów z ilością pokarmu. Mogłam spokojnie karmić bez dodatkowego wsparcia.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości