+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
    Nie zarejestrowany
    Guest

Jak wzmocnić włosy po porodzie

a co zrobić jeżeli włosy wypadają 15-latce mam corke ktorej wlosy od 2-3 miesięcy wciąż strasznie wypadają widać zmiany na jej głowie fryzura jest oklapla i rzadka

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

do Stasi

Pewnie to brak jakis witamin. Wzbogac jej diete i kup suplementy na wlosy. Plus oczywiscie odzywki. Powinno zadzialac. Mojej siostrze tez w wieku dojrzewania bardzo wypadaly wlosy, po kilku miesiacach meczarni zaczela brac witaminy. Wlosy juz tak nie wypadaly, ale niestety nie wrocily do dawnego wygladu.

Nie zarejestrowany
    Guest

po porodzie tak jest

należy wtedy zastosować odpowiednie szampony i odżywki do włosów jeść dużo warzyw i owoców dobrze by było przyjmować witaminy ALE OCZYWIŚCIE JEŚLI SIĘ NIE KARMI DZIECKA NATURALNIE dobrym sposobem jest zmiana fryzury na krótszą tak aby nie trzeba było spinać włosów gumkami spinkami

Nie zarejestrowany
    Guest

Włosy po porodzie

Dobry artykuł, ciekawe zagadnienia dotyczące wzmocnienia włosów po porodzie.. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na witaminy, są one bardzo wazne dla naszych włosów.

Nie zarejestrowany
    Guest

@ Stasia

zmień szampon na naturalny, łagodny kosmetyk bez chemikaliów to podstawa. W normalnych szamponach uzywa się tych samych agresywnych detergentów co w proszkach do prania i płynach do zmywania naczyń. I sprawdź, czy córka sie nie odchudza. Może to objaw drakonskiej diety. Wypróbuj naturalne szampony pat&rub.

Nie zarejestrowany
    Guest
    no po ciąży, to chyba każda z nas ma osłabiony organizm....
    ja to włosy wyciągałam garściami ;-/ pomógł mi wtedy szampon kosswel regenerate i ampułki koxidil.
    polecam wszystkim

Nie zarejestrowany
    Guest
    mnie, jak i większości kobiet, włosy po porodzie wypadały garściami, płakałam i bałam się, że będę łysa
    ginekolog mnie uspokoił, że to normalne. w czasie ciąży włosy nei wypadają, więc po porodzie, kiedy gospodarka hormonalna dochodzi do siebie, włosy zaczynają się sypać. u mnie to trwało 3 miesiące - nie robiłam z tym nic specjalnego, poza codziennym łykaniem feminatalu - ale to juz nie tylko ze względu na włosy, ale i ogólnie na cały organizm.

Administrator Avatar admin
    Forum.Poradnikzdrowie.pl
    u mnie był dramat... do tej pory tęsknie za bujną, zdrową czupryną

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Sopot
    jestem w ciąży. mi tez wypadaja wlosy calymi garsciami, jem witaminy ktore przepisal mi moj lekarz prowadzacy ale chyba to malo daje, jem zdrowo, mam zrobiona specjalna diete dla ciezarnej, duzo warzyw i owocow i innych zdrowych dan, ale coz chyba musze to zniesc, to wypadanie wlosow, aha jeszcze stosuje dobre szampony i odzywki, zarowno kupne jak i sposoby domowe, moze za duzo robie? i dlatego ten problem z wyadaniem wlosow? znacie dobre szampony?

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Sopot
    i spac nie moge

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości