+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
    Nie zarejestrowany
    Guest

sen dziecka - wskazówki

ja czytałam ciekawy artykuł na ten temat, napisany przez psychologa dziecięcego
    proszę, oto on! http://medintel.com.pl/higiena-snu-2/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 02-07-15 o 16:40

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Z tego co wiem dużą role odgrywa światło. Jakis czas przed zasnięciem powinno sie unikac niebieskiego swiatła chyba i to dotyczy tak samo doroslych jak dzieci. Ono jakos pobudza oczy czy coś i nie chce sie spac.

Nie zarejestrowany
    Guest

Jak uśpić noworodka

My używaliśmy przy pierwszym dziecku otulacza Kokonik - rewelacja. Mamy mniejsze rachunki za prąd, bo odstawiliśmy suszarkę

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Nasze obie dziewczyny jak były malutkie to usypiały na brzuchu, bujało sie je lekko w wózku w tej pozycji i krótko trwało to całe usypianie. Ale np u brata jak bratanica była mała to tylko na rękach zasypiała, nie było mowy żeby sama usnęła a próbowali cudów i przeróznych metod. I to musiała silnie zasnąć bo jak lekko i ją bratowa kładła do łozeczka to sie budziła i wszystko od nowa

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Gliwice
    Moim najlepszym sposobem na usypianie dzieci to miła, zabawna kąpiel, która i je męczy i relaksuje. Przy kąpieli są ważne też zabawki i inne przydatne akcesoria. Ja znalazłem swoje na sklep.pro-familia.pl/kategoria/akcesoria/przydatne-w-kapieli i teraz już wystarczy że po kąpieli dzieci widzą swoje łóżko i już ich nie ma
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 27-10-17 o 23:04

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości