+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
    Nie zarejestrowany
    Guest

Gry dla przedszkolaka - jakie?

witam
    szukam ciekawych gier edukacyjnych dla mojego przedszkolaka, chodzi mi głównie o gry typu zgadywanki, układanki, memory
    będę wdzięczna za sugestie
    pozdrawiam
    Anna
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 07-11-14 o 11:51

Nie zarejestrowany
    Guest
    U nas najbardziej podoba się i sprawdza przy mlodszych gra Bystre Oczko. Poza tym ze starszymi gramy w scrabble, domino i tradycyjnie w szachy.

Nie zarejestrowany
    Guest
    dla przedszkolaka to puzzlowe cyferki, Pory roku, Zagadkowe Zoo

Nie zarejestrowany
    Guest
    Nasz jesienno-zimowy przeciw nudzie z nauką w grze
    - "Buziaki śmieszaki"
    - "Prawy do lewego"
    i absolutny hit be ktorych nie ma udanego wieczoru "Trojaczki"
    Polecam dla szkrabow, ktore dopiero zaczynaja swoja przygode z grami planszowkami
    Pozniej przyjdzie pora na cos bardziej zaawansowanego ;P

Nie zarejestrowany
    Guest
    Gre "Trojaczki" moja corcia poznala w przedszkolu i nie bylo innej mozliwosci, w domu tez musiala sie pojawic Ta gra ma cos takiego w sobie, ze maluchy nie moge sie od niej oderwac, do tego ksztalca zmysl spostrzegawczosci. Wartosciowa rozrywka, w dobie komputerow

Nie zarejestrowany
    Guest
    Hej, a znacie może jakieś gry planszowe do nauki angielskiego? córka zaczęła się uczyć w przedszkolu i chciałabym w żeby w wakacje też troszku z tym językiem miała kontaktu.
    Pozdrawiam

mamma
    Guest
    fajna jest seria English Words z Adamigo.Kilka tematycznych zestawów puzzli typu kolory, warzywa, owoce, cyferki itp. nasz Grześ dostał od chrzestnego ze zwierzątkami, a my powolutku dokupiliśmy resztę

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

Lightbulb

A ja polecam zrobić grę samemu, a właściwie wspólnie z dzieckiem: 1) gra będzie unikatowa i taka na życzenie / dla konkretnej osoby 2) dodatkowa zabawa i rozwój przy tworzeniu.
    -----------------
    Z gotowców to dla przedszkolaków ...
    W sumie to dość śliska sprawa z tym wyborem: dzieciaki rozwijają się w baaardzo indywidualnym tempie, że o odmiennych gustach nie wspomnę...
    Poszukaj jakiejś wersji "tangramów" lub samodzielnie je zbuduj z kartonu. Oczywiście dla przedszkolaka będą to proste przykłady.

Co to są tangramy zobacz chociażby tu:
    grywnauczaniu.blogspot.com. Tam opisywane tangramy dla przedszkolaka pierwsze plansze byłyby wystarczająco trudne, lub zbyt trudne (przedszkolak = klasa zero - 6 lat, a nie młodszy!). Więc naprawdę polecam skonstruowanie własnych tangramów - sama przy okazji rozruszasz szare komórki. (Wiem coś o tym).
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-06-15 o 10:23

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Poznań
    To może jeszcze zastanów się nad zakupem tableta, bo można tam instalować sporo różnych gier, najczęściej są bezpłatne, jak np. aplikacja Befit, która uczy właściwego odżywiania i ogólnie zdrowych nawyków żywieniowych. Cała aplikacja jest bezpłatna, więc można naprawdę zaoszczędzić kupując po prostu tablet.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    warszawa
    Male dzieci maja to w sobie, ze szybko sie uczą i podchwytuja przyzwyczajenia, chyba każda mama , ktora ma córeczke zauważyla jak mała ją nasladuje, to jest normalne-dziecko uczy sie od doroslych i czasami może nas zaskoczyć umiejetnościami, których po nich się nie spodziewalysmy, a jak często są przydatne w życiu. Nie wiem skąd jestes, ale jeżeli z okolic Warszawy, a dokładniej Ursynowo, albo Piaseczno to wejdź na stronę http://bystrzak-wawa.pl/pl/bezplatne-zajecia-pokazowe-7.html napisz do nich, nic nie kosztuje, a możesz wiele zyskać i sie nauczyc-chociażby gier i zabaw, które moga pomoc wyedukowac w sposób "zabawowy" nasze dziecko
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 20-08-14 o 10:10

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości