+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
    ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Sulejówek
    Nie wiem czy propagujesz gry komputerowe, ale jest też sporo gier na tablety i online na komputer. U mnie w domu dziewczynki grają w Heca Kiecę.

Natomiast jeśli chodzi o planszówki to jest spory wybór w sklepach. Nie dawałabym czegoś trudnego, raczej proste gry są najlepsze w tym wieku.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-06-15 o 10:23

anusiak1990
    Guest
    ja staram się kupować zabawki interaktywne, takie które rozwijają dziecko poprzez zabawę sama nie mam jeszcze dzieci, ale często mam okazję dawać jakieś prezenty dzieciakom patrząc na ceny w sklepach stacjonarnych takich zabawek, byłam w szoku, że zabawka może aż tyle kosztować, więc trzeba było poszukać czegoś innego, zdecydowałam się na sklep internetowy ravelo.pl ze względu na promocje i przeceny, bo w zasadzie tylko dzięki temu mogę sobie pozwolić na takie prezenty dla dzieciaków
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-06-15 o 10:22

Banned
    Mieszka w
    Warszawa
    Wszystkie planszowe wchodzą w grę dla jego wieku . Tylko nie kupuj tableta jak to robią teraz rodzice to jest największa krzywda dla dziecka .
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-06-15 o 10:21

marisia
    Guest

zabawy

mój synek ma ADHD trudno więc utrzymać go w jednym miejscu. Bardzo długo szukaliśmy z mężem sposobów żeby choć trochę go "zmęczyć" Udało się gdy natrafiłam na artykuł Gry i zabawy na ADHD-sprawy - www.osesek.pl Wydaje mi się że propozycje z tego artykułu można wykorzystać do zabawy z przedszkolakiem. Nam najbardziej podoba się zabawy w:
    Przypływ-odpływ – zabawa stanowiąca krótką przerwę w nauce czy odrabianiu lekcji. Prosimy dziecko, aby stanęło na środku pokoju. Kiedy wypowiadamy słowo „przypływ", dziecko robi krok do przodu, zaś słowo „odpływ" - krok do tyłu. Stopniowo zwiększamy tempo podawania ustalonych haseł.
    Co masz w ręku – zasłaniamy dziecku oczy i prosimy, aby dotykiem rozpoznało przedmioty, które umieszczamy mu w dłoni. Początkowo podajemy przedmioty codziennego użytku (takie jak: łyżka, lalka), później przedmioty, których rzadziej używa.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-06-15 o 09:40

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Radom
    Najlepsze są takie gry, które właśnie rozwijają dziecko. A jeśli ma kłopoty z usiedzeniem w miejscu to zostaje nam bieganie i gry ruchowe. Polecam też takie interaktywne ksiażeczki (wiem, ze szyje je jedna babeczka) w których każda strona to dużo możliwości przyczepiania, otwierania itp
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-09-15 o 15:43

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Witam, sama czasami się zastanawiam w co można się bawić z tymi naszymi małymi szkrabami, pamięć dobra ale krótka kiedyś szukałam tematów do zorganizowania urodzin i natrafiłam na fajne przedszkole, które też organizuje przyjęcia urodzinowe na stronie znalazłam przykładowe scenariusze tematy urodzin oj dużo mi dały do myślenia zobaczcie sami http://www.magiaprzedszkole.edu.pl/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 03-06-16 o 08:03

filipreczek
    Guest
    Mi się wydaje, że dla przedszkolaków najlepsze chyba będą proste gry planszowe. Mam dzieci w tym wieku, i moje akurat bardzo lubią pograć w planszówki, bo często mogą wykazać się umiejętnościami, które zdobyły w przedszkolu. Ostatnio kupiliśmy sobie monopoly junior i te małe łobuzy w niektórych partiach są lepsze niż ja czy żona. Jeśli chodzi o przedszkolaki to na pewno lubią też układać klocki. Warto zamówić zestawik, np. salonklockow.pl, bo dzieki klockom dzieci są bardziej kreatywne, więcej rzeczy je ciekawi, ale przede wszystkim są zdecydowanie bardziej cierpliwe i skoncentrowane, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-08-16 o 10:33

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3258.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	18.7 KB
ID:	518 http://www.maxizabawa.pl/produkt/lowienie-rybek-w-stawie-z-cyferkami fantastyczna zabawka nawet nie wiecie ile radości ma moja córka z łowienia takich rybek a dodatkowo uczy się liczb. Według mnie najlepiej jest właśnie kupować takie gry edukacyjne i rozwijające dzieci i najlepiej takim maluchom nie pozwalać grać na tabletach i komputerach, bo tamte gry nic nie wnoszą
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-04-17 o 10:09

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Wroclaw
    żadna zabawka nie zastąpi uwagi rodzica, zamiast iść do sklepu z dzieckiem, aby wybrało sobie nową zabawkę wolę iść na lody, plac zabaw albo na spacer

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Gry, zarówno te planszowa jak i na komputer to zbyt szeroki temat. Wszyscy niby oznaczają je właściwie 9+ itp., ale zawsze trzeba to sprawdzać samemu. Ja od pewnego czasu w gry zaopatruje się tylko w języku angielskim. Syn już uczy się podstaw językowych, więc dla nas to dodatkowe wsparcie. Nie wiem czy np. w Empiku się takie dostanie, ale jeśli się Wam nie śpieszy, kupcie coś przez Festiwal Sprzedażowy z AliExpress, jest znacznie taniej, a jakość taka sama jak w Polsce.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 08-11-18 o 08:13

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości