+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    I ja kiedyś miałam beznadziejne AZS. Miałam obsypany cały tułów, sypało się dalej na szyję i ramiona. Lekarze byli bezradni. Dostałam na cito termin do przyjęcia do szpitala na oddział dermatologiczny.Moim ostatnim ratunkiem była wizyta w prywatnej przychodni (niestety już nie istnieje). Poddano mnie testowemu badaniu aparatem Bicom (biorezonans). Badanie wykazało na co jestem uczulona. /Od tego czasu minęło prawie 20 lat i przez ten długi okres czasu stwierdzam, że wynik testu był prawdziwy. Testy skórne wykonywane w poradniach alergologicznych dotyczyły tylko niektórych alergenów./ Zaproponowano mi 10 zabiegów odczulania biorezonansem, a po każdym zabiegu musiałam wypić ok. 3 litrów wody. Poskutkowało i skierowanie na oddział mogłam wyrzucić do śmieci. Niestety metoda ta nie jest uznawana za słuszną przez alergologów znanych ze swej pracy naukowej i zawodowej. Jestem przeciwniczką stosowania jakichś nieuznawanych metod leczenia. W tym jednak przypadku to niekonwencjonalne leczenie powiodło się. Nie jestem dziś człowiekiem wolnym od AZS. Jeśli się ma taką skłonność, to choroba powraca. Obecnie zdarza mi się w niektórych okresach roku dostawać alergiczną wysypkę. Na moje uczulenie działa bardzo dobrze Dentosept A. Jest to wyciąg z ziół na spirytusie. Jeżeli tylko pojawi się parę wyprysków smaruję tę powierzchnię wacikiem z Dentoseptem kilka razy dziennie. Wysypka znika. Natłuszczanie, wszelkie zalecane przez lekarzy maści i żele jeszcze pogarszały moją sytuację.
    Dziwne,że pomaga ci Dentosept A , spirytus ma działanie wysuszające..... Ja od wczesnego dzieciństwa miałam AZS i bardzo pomógł mi OLEJ Z WIESIOŁKA, przyjmowałam go na dwa sposoby - doustnie -nawilżał skóre od wewnątrz i zewnetrznie na zmiany skórny. Bardzo polecam.

Nie zarejestrowany
    Guest

Aby pomóc

Dla wszystkich cierpiących na te niezwykle przykre dolegliwości i zmiany skóry zdecydowanie najskuteczniejszym i już wypróbowanym przeze mnie i bliskich jest krem beta-skin. Kupuje już tylko duże opakowanie ( 500 ml) i stosuje jako jedyny krem i balsam. Każdy , kto cierpi z powodu azs lub ma inne problemy ze skórą powinien kupić i stosować systematycznie. Daje radę nawet zmianom łuszczycowym. Ulga i komfort -bezcenne! Każdy dokonuje wyboru samodzielnie ale przy długoletnich cierpieniach warto spróbować . Nie znam nikogo, komu nie pomógł.

MonicaBee
    Guest

Atopowe Zapalenie można okiełznać.

Ile jest dzieci tyle odmian atopowego zapalenia skóry. Wszystkie wskazówki są cenne ale najlepiej gdy poparte są dowodami na skuteczność. Cieszę się że są takie strony bo dzięki nim możemy zbierać informacje. Sami borykamy się z ostrym AZS. Teraz prawie pokonane, a o efektach piszę na moim blogu, który poświęciłam jako pomoc dla rodziców dzieci z atopowym zapaleniem skóry. Oto adres: http://malyatopic.blogspot.com/?view=magazine
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-02-16 o 15:59

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar Aquastop Radioterapia
    Mieszka w
    Poznań
    Polecam lekki krem Linoderm Omega, który przeznaczony jest do pielęgnacji delikatnej skóry z wywiadem atopowym. Składa się z kwasów Omega, pochodzących z oleju bawełnianego i wiesiołkowego, które odbudowują barierę naskórka przyczyniając się do jego lepszego nawilżenia. Skład preparatu uzupełniony jest o masło Shea, prowitaminę B5 (D-pantenol), olej jojoba, a także o witaminę E.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	linoderm_omega_krem_lekki.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	7.7 KB
ID:	319

Marikaa
    Guest
    Przy AZS sprawdzają się kosmetyki eloderm. Jako emolienty nawilżaja skórę, ale tez pomagają zregenerować naskórek i złagodzić świąd. Ogromnym plusem jest też, że moga byc stosowane u maluchów od pierwszych chwil życia, ale równie dobrze sprawdzają się u dorosłych.

Nie zarejestrowany
    Guest
    u mojej córki największy problem był z środkami myjącymi i dopiero nie dawno znalazłam sposób na mycie jej miejsc intymnych emulsją provag- nie wysusza( bez sls , parabenów) , a metabolity kwasu mlekowego zapobiegaja zakażeniom

Nie zarejestrowany
    Guest
    jak pojawia się zaostrzenie to u mnie sprawdzają się jedynie produkty na bazie parafiny- tworzą warstwę ochronną , oraz provag w emulsji do mycia miejsc intymnych-to jedyny preparat który mnie nie drażni , a jednocześnie daje ochronę przed zakażeniami

Nie zarejestrowany
    Guest

Azs

No przecież parafina, to wróg atopików! Zapycha skórę, zatyka pory i wcale nie wnika w głąb skóry. Owszem, emolienty to must have każdego atopika, a do tego krem Dermaveel, codziennie łyżka oleju lnianego nierafinowanego, raz za czas kąpiel w krochmalu.

Nie zarejestrowany
    Guest

Atopowe da się wyleczyć

Kochani miałem to schorzenie. Skóra okropna. Kupa kasy na leki. Wszystko znikło gdy odstawiłem mięso, ryby, nabiał i chleb. No i oczywiście lekarzy, którzy nic nie wiedzą. Nie używam zadnych mydeł ani szamponow. Proszek do prania zastapilem soda. Dodatkowo oczyszczanie jelit, wątroby itp. Joga i inne sporty. W moim przypadku podziałało.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    warszawa
    Moim zdaniem z azs nie mozna sie wyleczyc... to troche jak migrena. Po prostu jest i trzeba sobie z tym radzic, jak zaatakuje. Ale mozna pielegnowac skore tak, zeby nie dopuszczac do swiadu i pieczenia. Moja malenka od dnia narodzin jest pielegnowana Elodermem. Wyprobowalam juz na mezu, bo on ma azs. Balsam do ciala zaraz po kapieli dziala kojąco i pozostawia ochronna warstwe na caly dzien. Jak mamy jakies takie suche placki- koniecznie krem aktywny- dziala natychmiast na male, podraznione miejsca. Ogólnie emolienty to dobra sprawa. Ja polecam eloderm.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości