+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
    SKinny
    Guest
    według mnie pędzle do makijażu są baaardzo ważne, jesli chodzi o trwałość make upu. Sama zakupiłam sobie profesjonalny zestaw w MIMARI i powiem wam, że widać różnice. Używam tych samych kosmetyków, zmieniłam tylko pędzle na lepsze i makijaż wygląda o wiele lepiej i jest też trwalszy

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja zauważyłam, że kiedy stosuję bazę pod makijaż, to jest on trwalszy i dłużej ładnie wygląda na skórze. Takie drobne triki a warto je znać, żeby nie musieć robić poprawek w ciągu dnia. Ja używam teraz bazy z bielendy, z serii Make-up academie, mam taką różową pearl base, która wyrównuje koloryt i dodatkowo nawilża skórę. Na to nakładam podkład i lekki puder, makijaż spokojnie wytrzymuje mi cały dzień w pracy

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja to mam dwie lewe ręce do makijażu, dlatego zdecydowałam sie na permanentny. Na pierwszy rzut poszły brwi- zrobiłam je w "Jest Pięknie". Zabieg robiła Dominika- wyszło rewelacyjnie! Ciesze sie, ze juz nie musze głowić się nad kosmetykami do brwi i stać przed lustrem, zeby doprowadzic je rano do ładu. Teraz myślę jeszcze o permanentnych ustach, bo mam z nimi problem po opryszczkach, a Dominika mowi, ze taki zabieg poprawi ich kontur.

Mirella
    Guest
    Zanim kupiłam dobry pędzel do podkładu męczyłam się z gąbką lub smarowałam twarz palcami. Naprawdę polecam pędzle do podkładu, bo umożliwiają pokrycie całej twarzy równomierną warstwą fluidu. Jestem bardzo zadowolona, niewiele kosmetyku wystarczy, by pędzlem pomalować twarz - bez efektu maski.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Warszawa
    Powiem szczerze, że wydawało mi się, iż malowanie nie jest niczym trudnym. Teraz mogę jednak z pełnym przekonaniem powiedzieć, że żyłem w błędzie. Człowiek uczy się przez całe swoje życie.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    a co to jest za sztuka
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-10-17 o 21:40

Nie zarejestrowany
    Guest

Idealna gąbka do nakładania makijażu BeautyBlender

Odkąd pamiętam, podkład zawsze nakładałam paluszkami, bądź pędzlami. Ostatnio koleżanka poleciła mi gąbkę do nakładania makijażu BeautyBlender. Muszę przyznać, iż robi ona dużą robotę. Podkład rozprowadza się równomiernie i szybko. Twarz jest perfekcyjnie wygładzona. Bardzo gorąco polecam
    BeautyBlender – innowacyjna gąbka do makijażu stosowana przez szerokie grono topowych wizażystów w USA, Polsce, Francji oraz wielu innych krajach Europy i świata
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-11-17 o 21:24

korolkowa300
    Guest
    ja tam nie umiem się malować, a poza tym przyznam szczerze,że szkoda mi czasu na to. Rano jedynie się pudruję i maluję rzęsy, do tego jakaś pomadka... Co do brwi i kresek na oczach to nie musze się o to martwić bo zdecydowałam się jakis czas temu na makijaż permanentny i Dominika Kossakowska z Jest Pięknie (Warszawa) go wykonała.Teraz właściwie po przebudzeniu to mogę wyjść na ulice

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar dariana
    Mieszka w
    Warszawa
    Mnie wkurzają pseudointelektualistki, które myślą, że to hańba pofarbować włosy na blond, że makijaż odejmie im IQ, a buty na obcasie noszą tylko dziwki! Na studiach miałam doczynienia tylko z takimi babochłopami, które na swoje nieszczęście utknęły w tym paradoksie zakłamania i mają problemy ze znalezieniem faceta.

Sama lubię dobrze wyglądac bo to dodaje mi pewnosci siebie. Ostatnio nawet zapisałam się na kurs makijażu. Bo chce ładnie się malować

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości