+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
    WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Mieszka w
    Warszawa
    ja mam spore problemy ze skórą, nie każdy podkład sobie z nią radzi, teraz trafiłam na vichy korekta 3D, mega dobrze kryje wszystkie niedoskonałości, a mam i pryszcze i pory i przebarwienia, a jak go nałożę to cera naprawdę wygląda dobrze. jak ma się sporo problemów na twarzy to warto w niego zainwestować.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja odkryłam jeszcze nowy podkład który fajnie kryje - catrice hd liquid. Mam odcień 10, najjaśniejszy. Ma jedna małą wadę, trochę wysusza... Dlatego zaczęłam używać też bazy pod makijaż, mam taką Make-up akademie, z bielendy. Ona wyrównuje koloryt i pomaga utrzymać makijaż cały dzień. Na pewno fajna na jakieś wyjścia

Nie zarejestrowany
    Guest

odp

ja mam kilka swoich ulubionych i stosuję zależnie od staniu mojej cery

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar qamionka
    Moim zdaniem dobry jest taki, który jest ciutkę jaśniejszy od skóry. Ja lubię affinitone

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Na pewno do suchej dojrzałej nie polecam zastygających, najlepiej nawilżające i roświetlające, przynajmniej takie się sprawdzają u mnie

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    U mnie dobrze sprawdzają się podkłady nawilżające i rozświetlające. A matujące ostatnio mi nie służą, bo wysuszają cerę, może latem będzie na nie odpowiednia pora. Teraz zimą mam podkład Total Look od Bielendy, który ładnie rozświetla cerę, nadaje jej zdrowego kolorytu i także nawilża. Daje lekki satynowy mat, który nie wygląda jak maska

Kasia29i
    Guest
    Ja bardzo polubiłam podkład z pierrerene.com Advanced Lift. Jest to podkład liftingujący, który nadaje się do każdego rodzaju cery. U mnie pięknie rozświetla cerę, a bywam zmęczona czasem przy opiece nad małym dzieckiem. Podkład pomaga mi wyglądac na wypoczętą, a do tego świetnie trzyma się skóry cały dzień i nie wymaga żadnych poprawek.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 25-04-17 o 12:50

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja od czasu do czasu eksperymentuje z podkładami. Jak chce coś kupić, to po prostu idę do drogerii, a tam pani ekspedientka już wszystko dobiera. Zazwyczaj jestem zadowolona, więc polecam kupować podkłady w taki sposób

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Powinnaś chyba iść do kosmetyczki lub dermatolog ai dowiedzieć się jaki masz typ skóry, a potem dopasujesz kolor nakładając go na twarzy

Serenitka
    Guest
    Ja znalazłam swój idealny podkład metodą prób i blędów. Poszukiwałam, testowałam chyba kilkanaście różnych podkładów, aż natrafiłam na Skin Balance od Pierre Rene, który stał się moim ulubieńcem. Teraz kupuję go cały czas, kiedy tylko mi się skończy. A to już chyba moja czwarta buteleczka. Świetnie kryje niedoskonałości, a do tego nie jest bardzo ciężki

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości