+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    rodzaj skóry to jedno, ważne jest także dobre dobranie koloru ;]] nie ma nic gorszego jak maska podkładowa nałożona na twarz! bleee :/

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    niestety dobranie koloru to nie jest łatwa sprawa, ja sama wiem ze zle robie sprawdzajac kolor na dłoni ale w sklepie jakos mam opory by testowac na twarzy

Nie zarejestrowany
    Guest
    A ja zawsze staram się stosować test właśnie na twarzy, w okolicy kata żuchwy, bo tam podobno najlepiej widać czy kolor jest dobrze dobrany Ostatnio (muszę się po prostu pochwalić) kupiłam sobie coś nowego, stare podkłady już mi się znudziły i wybrałam podkład Dermika True Magiq - podkład anti - age. Miała któraś z was? Podkład wręcz idealny! Odrazu udało mi sie dobrać odpowiedni odcień, a to w moim przypadku zawsze jest wielominutowa męka

Banned
    Mieszka w
    Żukowo
    Poprosić o próbkę i przetestować ! UWAGA ! zawsze sprawdzamy na granicy żuchwy czy kolor pasuje, nigdy na nadgarstku

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja kiedyś oglądałam właśnie jakiś tutorial i powinno się zaczynać od policzka i kończyć na szyi. Nawet nie wiedziałam, że tak jest poprawnie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ostatnio kupilam sobie książke w matrasie , o tajnikach makijażu . Bardzo fajny , pomocny poradnik. Może i Tobie się przyda. Ja z nim nauczyłam się odpowiednio dobierać podkład oraz róż.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar Caramela
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Mam 51 lat, cerę bardzo,bardzo suchą, wrażliwą i naczynkową. Nie mogę używać (lub źle dobieram) sypki puder, do tej pory nie znalazłam podkładu, który skutecznie tuszowałby "pajączki" i cienie pod oczami. Może, któraś z czytelniczek może mi coś podpowiedzieć. Pozdrawiam
    A może puder ryżowy ? Ja nie mogę używać niczego innego bo jakby waży mi się na twarzy

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja ostatnio używam podkładu bourjois healhy mix, on jest dość lekki, nie zapycha i jak dla mojej cery dobrze dobrze kryje. Mam suchą cerę i dla mnie najważniejsze żeby podkład nie wyuszał...

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Częstochowa
    podobno nigdy nie powinno się sprawdzać koloru podkładu na ręku, bo zazwyczaj skóra na ręku jest w innym odcieniu niż na twarzy i można potem sobie zaszkodzić poprzez nakładanie zbyt ciemnego podkładu na skórę twarzy.
    wiadomo, że mazianie się czymkolwiek w drogeriach i innych tego typu punktach jest krępujące, ale w końcu od czegoś są testery.

kiedyś czytałam w gazecie artykuł o podkładach, do tej pory używałam go tylko na ważne wyjścia i tylko płynnego, ale nie wiedziałam, że stworzyli tego aż tyle!
    ze względu na moją cerę ze skłonnością do widocznych przesuszających się miejsc w strefie T i przy skrzydełkach nosa, a jednocześnie mieszaną, nie zdecyduję się raczej na sypkie podkłady czy pudry.
    z płynnymi za to mam problem, bo mam bardzo jasną cerę i wielu producentów wypuszcza bardzo mało podkładów w jasnych odcieniach więc czasem to jak szukanie igły w stogu siana.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    zgierz
    sporo czasu minęło zanim trafiłam na odpowiedni podkład do mojej cery, ale w końcu się udało i od dawna stosuję Maybelline Better Skin, jest rewelacyjny, dobrze się go nakłada i jest bardzo trwały, w dodatku doskonale kryje niedoskonałości skóry

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości