+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
    WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    ''Włosy, podobnie jak skóra nie lubią w nadmiarze słońca. O ile jednak zwykle pamiętamy o używaniu kremów z filtrem do twarzy i ciała, o tyle włosy traktujemy po macoszemu. Pora więc to zmienić, bo włosy potrzebują odpowiedniej pielęgnacji i ochrony: maski, odżywki, balsamy znacznie poprawią ich wygląd i kondycję.''

Link do artykułu: Włosy na słońcu, czyli pielęgnacja włosów wiosną i latem

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Wrocław
    To racja- wlosy niszcza sie od slonca, ale malo osob zdaje sobie z tego sprawe niestety. Tez nie wiedzialam czemu moje wlosy sa suche- przeciez je nawilzam nie uzywam suszarki itd. obecnie staram sie regularnie uzywac balsamu do wlosow- thermoliss z inoaru- wlasnie zeby chronic wlosy przed promieniami slonecznymi sa zdecydowanie gladsze i widze, ze juz nie mam problemu z ich suchoscia a zapach- bajeczny <3

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    W ogóle to Słońce nie jest takie wspaniałe jak ludzie myślą. Parę minut jest super. Wypełnić ciało witaminą D, ale dłużej? Tylko skóra się starzeje. A co do regeneracji włosów to ze swojej strony polecę Vitapil. Mnie pomógł.

loka15
    Guest
    Taka moda i ludzie podążają za trendami nie chcąc odbiegać od ogółu. Ja zawsze używam kapelusza przy opalaniu i staram się chronić włosy przed przesuszeniem. A zaraz po zakończeniu lata, po raz kolejny sięgnę po Hairvity. W ubiegłym roku pomogło wrócić moim włosom do normalności, po jakże niespotykanie gorącym u nas lecie.

Cytat Napisał Aga2284 Zobacz post
    W ogóle to Słońce nie jest takie wspaniałe jak ludzie myślą. Parę minut jest super. Wypełnić ciało witaminą D, ale dłużej? Tylko skóra się starzeje. A co do regeneracji włosów to ze swojej strony polecę Vitapil. Mnie pomógł.

hank4
    Guest
    Ogółem to najlepiej zadbać o włosy już w trakcie lata, kosmetyki UV to konieczność. Ostatnio właśnie ten tekst wpadł mi pod rękę, można przeczytać więcej: https://www.facebook.com/zbytpieknibylysiec/photos/a.106510953199910.1073741828.106258163225189/116213562229649/?type=3&theater
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 08-06-17 o 09:50

LunaS
    Guest
    Włosy zniszczone słońcem będą potrzebowały przede wszystkim nawilżenia, więc dobra może się okazać mezoterapia.

Glinka
    Guest
    U mnie się dobrze sprawdzają kosmetyki z apteki - szampon i odżywka Biotebal. Stosuję je ponad 3 miesiące i przede wszystkim włosy przestały nadmiernie wypadać. Są lepiej odżywione, mniej się przetłuszczają i nie plączą na mokro. I co dla mnie ważne nie niszczą koloru farbowanych włosów.

hej hej hej

czesc

hej

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości