+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 54
    Nie zarejestrowany
    Guest

Pachnące masła do ciała

Są "pyszne". Mam jedno dopiero - marakuja i mango, ale raczaj na tym się nie skończy Pięknie pachnie!!! I ciałko jest milutkie. Bardzo mi odpowiada!

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM

Supcio

Mam balsamik z tej serii i już się nie mogę doczekać jak się zaopatrze w takie masełko Super musi być

Nie zarejestrowany
    Guest

Masełko

Polecam masełko truskawkowo-poziomkowe, jest boskie Aż chciało by się je zjeść Skóra wygląda fantastycznie, jest gładka i przyjemna w dotyku. Na pewno wypróbuję inne zapachy!

Nie zarejestrowany
    Guest

Mango&marakuja

Na pewno sprawię sobie takie masło z mango i marakują. Uwielbiam egzotyczne zapachy A mojej skórze przyda się dobre nawilżenie i natłuszczenie.

Nie zarejestrowany
    Guest

Masła Floslek

Te masełka to prawdziwe cudo Nie mogłam się zdecydować pomiędzy mango & marakuja a poziomka & truskawka i kupiłam oba Świetnie pielęgnują skórę i przepysznie pachną Polecam!

Nie zarejestrowany
    Guest

Mango&marakuja

Mam żel pod prysznic z tej serii o zapachu mango & marakuja. Wczoraj sprawiłam sobie również takie masełko - jest naprawdę super Polecam tą serię - na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie

LUBIĘ FORUM Avatar asik29
    A ja mam cudowne masełko o zapachu cytrynowo waniliowe, tylko nie pamiętam jakiej firmy ale zakupione w drogerii.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar malinka83
    Mieszka w
    Piła
    Ja mam masło mango & brzoskwinia z Farmony. Pięknie pachnie i ta konsystencja Boskie jest ))

papaya321
    Guest

masło Floslek

Ja również jestem w fun clubie masła Floslek Moje ulubione to truskawka i poziomka. Ma fantastyczny owocowy zapach, a ciałko po nim jest cudownie mięciutkie i gładkie. Niezwykle wydajny kosmetyk!

Nie zarejestrowany
    Guest

uwielbiam masła Ziaji

najbardziej maslo kakaowe kupilam kiedys w drogerii bo bardzo polecala mi znajoma teraz zaopatruje sie co pare miesiecy na splendore kupując kilka opakowan swietny!!

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości