+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 54
    DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    wszelkie masełka owocowe pachną super, ale kiedyś kupiłam sobie takie co to miało niby pachnieć cynamonem - ojejku, jak to śmierdziało!

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    MStów
    Spróbuj sobie masła FlosLek z serii Natural Body, uwielbiam to arbuzowe ale jest jeszcze cherry. Poza zapachem jeszcze dobrze nawilżają.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Farmona Tutti Frutti brzoskwinia & mango. Pachnie pięknie i fajnie nawilża. Mój kolega kiedyś zauważył, że na klatce schodowej pachnie moimi perfumami, a to właśnie był ten mus do ciała.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Masła do ciała są bardzo tłuste i jakoś się nie wchłaniają... Ale musy są super.

DOMOWNIK FORUM
    Polecam te z Farmony-szczególnie wersję z cynamonem. Pachnie absolutnie obłędnie

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    A ja uwielbiam masełka z Body Shop'u. Najbardziej waniliowe z pieprzem i takie z owoców granatu. Cudnie pachną!

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar Agito.pl
    Teraz na zimę można wybrać jakieś rozgrzewające zapachy, np. czekoladowe dużą popularnością cieszą się masła i musy firmy Farmona (stworzone z naturalnych składników).

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Ja miałam do tej pory masła z Bielendy i Joanny - oba pachniały nieziemsko, ale żaden mnie jakoś nie zachwycił konsystencją. Pierwszy był lepszy w zimie, bo gęsty bardzo i wchłaniał się dość długo, drugi z kolei bardziej chyba na cieplejsze miesiące. Przymierzam się właśnie do Farmony, zobaczymy

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Moje ulubione to masła do ciała z Perfekty, a kakaowy to poezja
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-02-14 o 14:18

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja właśnie kończę masło Flosleka Arbuz i liczi. Boskie. Pięknie pachnie, ale przede wszystkim to co robi ze skórą jest fantastyczne. Pięknie się wchłania i pozostawia na niej przyjemny film, ale nie tłusty. Ma sie wrazenie bardzo gładkiej skóry. Masło ma idealna konsystencje. No dla mnie jest idealne.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości