+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
    ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Najczęściej paznokcie wrastają jak źle się je obcina.. tak bylo w moim przypadku. Musiałam nauczyć się obcinać paznokcie, leczyłam się specjalną maścią i problem "zniknął"

marcia26
    Guest

podolog Warszawa

jeju skad ja znam ten temat... masssakara najgorszy jest jeszcze ten dyskonfort zwlaszcza latem, bo masz wrazenie ze wszyscy patrza na twoje stopy ;/ 3 msce temu stwierdzialam, ze nie chce juz takiego lata i zapisalam sie do podologa a dokladnie do Gabinetu satin.pl i po klopocie. Naprawde Panie nie tylko ze rozumieja swoich pacjentow, ale doradza w innych tematach jesli chodzi o zabiegi estetyczne. Naprawde polecam ten gabinet!

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    dziewczyny, ja uważam klamry za świetne rozwiązanie, jedyne co mi przeszkadza to to, że jednak latem je troszkę widać

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    3 razy miałam usuwane paznokcie przez chirurga i usuwanie paznokcia nic nie dało. Odrastały i wrastały znowu. U mnie jest to niestety rodzinne, taka budowa palucha... Więc po 3 razie zaczęłam szukać alternatywy, bo kolejnego usuwania już bym nie zniosła, tym bardziej że palucha miałam tylko zamrożonego, żeby znieczulić. No i trafiłam do podologa. Po 2 latach jeden paznokieć mam już wyprowadzony, drugi natomiast przez to usuwanie ma uszkodzone łożysko i nie rośnie tak jak powinie i co jakiś czas podolog robi mi rekonstrukcję. Strasznie żałuję, że nie trafiłam do podologa wcześniej, nie miałabym teraz takich problemów...

Alicja123
    Guest

re:

z wrastającym paznokciem nie ma żartów. to jest bardzo dokuczliwy ból ;/ dlatego najlepiej od razu iść do specjalisty. ja byłam w http://podologic.org/ . Najpierw mi to co wrastało usunęli, a jak się zagoiło to założyli klamrę. Pomogło więc odsyłam każdego kto się z tym boryka do sprawdzonego podologa.

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar Redakcja
    ''Wrastający paznokieć to bolesna dolegliwość. Początkowo jest jedynie przyczyną lekkiego dyskomfortu. Jednak w miarę wrastania paznokcia pojawiają się bóle palucha u stopy, co w końcu uniemożliwia chodzenie. Jakie są przyczyny wrastania paznokci? Jak zapobiegać wrastaniu paznokci? Jak obcinać paznokcie u nóg, żeby nie wrastały?''

Link do artykułu: WRASTAJĄCY PAZNOKIEĆ - przyczyny. Jak zapobiegać wrastaniu paznokci?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości