+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
    Nie zarejestrowany
    Guest

Jakie kosmetyki do walki z cellulitem?

chciałabym sobie to kupić...do tego masaże, jakieś dobre tabletki i wreszcie może się pozbędę tego świństwa!
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-12-14 o 13:14

Nie zarejestrowany
    Guest

no może

no może faktycznie cos takiego by pomogło. Predzej uwierzę w taki preparat niz w jakieś tabletki. Ale i tak najlepszy jest jogging i nic tego nie zmieni!

Nie zarejestrowany
    Guest

bez przesady

a jak ktoś nie lubi albo nie ma czasu biegać? Ja ciężko pracuję, stać mnie na tabletki i nie będę sobie tego odmawiac bo komuś się to może nie podobać... bez przesady, tym bardziej, że cellasene nie są jakąś pustą chemią, tylko mają wyciągi z natury, przecież morszczyn i jod to sama natura

Nie zarejestrowany
    Guest

przesada

zgadzam się. Sama jakbym potrzebowała to bym sobie jakieś Cellasene albo inne tabletki sprawiła. Ale nie mam na szczęście cellulitu, nigdy nie miałam, jestem na ścisłej diecie już od dawna, sporo ćwicze i pewnie dlatego problem pomarańczowej skórki mnie ominął. Ale fakt, jakbym nie miała czasu na ćwiczenia itd to też pewnie po tabletki bym sięgnęła i balsamy.

Nie zarejestrowany
    Guest

Natura...

trawka to tez sama natura

Nie zarejestrowany
    Guest

BEZNADZIEJNY PRODUKT dermiki :(

Szkoda ze wydałam pieniądze na ten kosmetyk
    mało ze nie ujędrnił skóry to jeszcze nie nawilżył
    sama chemia... zapach nie ciekawy.
    Polecam OLIWKĘ DO MASAŻU reduktor celluitu ZIAJI
    Kosztuje ok 12 zl i jest naprawdę skuteczna!!! serio!!

Nie zarejestrowany
    Guest

nie stosowałam

Nie wiem niestety nie używałam tego kosmetyku. Stosuję od jakiegoś czasu balsam Nantes anatycellulitowy. I go polecam: bardzo intensywnie nawilża cialo i ujędrnia je. Sprawia, że skóra jest gładka i przyjemnie napięta a cellulit znika.

Nie zarejestrowany
    Guest

trzeba dbac

Z cellulitem każda z nas musi walczyć czy to wczesniej czy pozniej. Ja nie mam czasu na systematyczne cwiczenia, Przetestowalam juz mnostwo kosmetyków na cellulit. Polecam żel antycellulitowy firmy eris pod prysznic oraz balsam antycellulitowy firmy Nantes. Ten pierwszy ma swietne drobinki. które masują uda a balsam Nantes je nawilzy i ujedrni. Oba można zamówić przez internet

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Sam kosmetyk na pewno nie zdziała cudu, możesz się masować pięć razy dziennie i nic. Musisz niestety dodać do tego jakieś ćwiczenia i zmienić dietę na zdrowszą - mniej tłuszczów, cukrów, dużo warzyw i wody.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Nie wiem o jakim produkcie konkretnie mówimy, ale ja używałam dwutygodniowej kuracji dermiki passione body i zadziałała świetnie

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości