+ Odpowiedz na ten temat
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 115 z 115
    Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja mam atopową skórę więc jest ona bardzo wrażliwa, skłonna do przesuszeń i podrażnień. Jak kupię cos z drogerii to potem mnie piecze i szczypie. Od kilku miesięcy używam emulsji nawilżającej atoperal, dobrze nawilża ale nie przetłuszcza skóry, nic mi po tym nie wyskakuje

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja od kilku miesiący używam emulsji nawilżającej atoperal, ostatnio zauważyłam, że to właśnie emolienty są dla mnie najelpsze i nie podrażniają mojej skóry jak inne balsamy drogeryjne. Skóra jest po nim taka miękka i się nie wysusza tak szybko, mama wrażenie, że cały czas jest nawilżona a po innych balsamach to już po 2h miałam suche nogi

Nie zarejestrowany
    Guest

Odp

Balsam z novaclear bardzo mi się sprawdził . Świetnie nawilża i chroni skore. Kupiłam go u nich na stronie z polecenia koleżanki i nie zaluje .

Nie zarejestrowany
    Guest
    Od dziecka mam atopwe zapalenie skóry i próbowałam już wielu balsamów. U mnie nie sprawdzają sę żdane drogeryjne, a już w ogóle jeśli mają w składzie coś perfumowanego. Od kilku lat kupuję emolienty z apteki. Ostatnio najlepiej sprawdza się u mnie atoperal, wchłania się najszybciej i nie pozostawia tłustej warstwy, do tego nie podrażnia i nic potem mnie nie piecze.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Ja ostatnio kupilam sobie balsam atoperal i jestem z niego zadowolona, mam bardzo sucha slore i wiekszosc balsamow albo kompletnie nie nawilza mi skory albo wrecz ja podraznia, a ten naprawde ladnie ja nawilza i fajnie niweluje suche skorki

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości