+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 56 z 56
    Nie zarejestrowany
    Guest

Red face

Dojrzała cera jest wymagająca wiem coś o tym Ja stosuję już od jakiegoś czasu suchy olejek do twarzy z firmy Yoskine yoskine.com/pl/product/1047/multi-lipidowa-regeneracja-regenerujacy-suchy-olejek-do-pielegnacji-twarzy/ Jestem bardzo zadowolona.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-06-18 o 22:05

DOMOWNIK FORUM Avatar marokosklep.com
    Mieszka w
    Suchy Las k. Poznania
    Polecam krem przeciwstarzeniowy Argaliss, który zawiera olej arganowy, masło shea, aloes, witaminę E, D-pantenol, alantoinę i glicerynę. Substancje czynne zawarte w tych składnikach walczą z widocznymi oznakami starzenia się skóry. Krem nawilża, odżywia i przywraca równowagę skóry, nadając jej blask, świeżość i witalność.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jeśli chodzi o redukcję zmarszczek to z czystym sumieniem mogę polecić liftingująco – naprawczy krem – koncentrat przeciwzmarszczkowy 60+ od Bielendy. To jest kremik na noc z serii lift. Bardzo dobry jakościowo produkt w rozsądnej cenie. Dostałam od córki a aktualnie stosuje już 3 opakowanie

Eli_za
    Guest

Babki po 50tce

Kobitki polecam wam Luksusowy eliksir do ciała Camelia Oil od Bielendy. Jetem zakochana w kosmetykach z tej serii. Moja skóra jest po nich mięciutka i bardziej napięta.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cała seria Bielendy "kuracja młodości" jest super. Najbardziej mi się spodobała liftingująca maska w płacie na okolice oczu. Wygładza i regeneruje skórę, oczywiście za sprawą ekstraktu ze śluzu ślimaka, o którego pozytywnych właściwościach chyba nie ma sensu pisać bo jest ich tak wiele

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk
    Witam,bardzo zalezy mi na zakupie kosmetykow dla swojej mamy. Nie ma cery mocno przesuszonej,jednak troche chcialaby zakryc oznaki starzenia. Co sądzicie o tych kosmetykach ziaja.com/products/for/dla-mamy
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-10-19 o 09:14

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości