+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 54
    Może dodam, że powinno się nakładać odżywkę nawet nie 2-3 cm od nasady, ale od połowy długości włosów

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    kokoszka
    A dlaczego?? Ja zawsze nakładałam na całe włosy, nie słyszałam o tym żeby nakładać od połowy.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-02-14 o 09:27

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    wroclaw
    Odżywka może podrażnić skórę, wysuszyć ją i nadmiernie obciążyć włosy od nasady dlatego nie stosuje się odżywek na skórę głowy, chyba że są do tego przeznaczone
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 24-07-14 o 11:15

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Opole
    Do skóry głowy są odpowiednie kosmetyki. To tak samo jak z szamponami, wiele osób myje nawet tymi silnymi całe włosy chociaż powinno się myć wyłącznie samą skórę głowy i włosy które są niej najbliżej. Reszta włosów nie musi być szorowana tak silnie jak skalp. Ja kiedyś miałam wrażliwą skórę głowy a od kiedy odstawiłam mocne szampony i używam tych dla dzieci jest idealnie i włosy też wyglądają lepiej.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    wroclaw
    Jak dla mnie najlepszym kosmetykiem do włosów sa oleje

LUBIĘ FORUM
    Oleje tak, ale ostatnio przypadła mi do gustu ta różowa seria z Fructisa "Gęste i zachwycające". Mam z niej szampon i odżywkę i szczerze mówiąc odkąd tego duetu używam, włosy wyglądają na bardziej witalne i dużo ładniej się układają. Wydają się żywsze i gęstsze przy każdym ruchu. Miłe uczucie.

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Wrocław
    Zgadzam się z Martusią94 jestem wielbicielką olei do jedzenia tłoczone na zimno a do skóry włosów i paznokci stosuję Olej ARGANOWY jeden produkt a tyle zastosowań Olej Arganowy ma szerokie zastosowanie zarówno w kuchni jako doskonały dodatek do potraw jak i w kosmetyce jako doskonały środek do pielęgnacji i regeneracji cery przede wszystkim suchej i odwodnionej wymagającej regeneracji skóry, zagęszcza rzęsy, regeneruje paznokcie . Mam kilka kuponów rabatowych, wystarczy wpisać numer kuponu M0142404 podczas zakupów w sklepie internetowym zielonynurt.pl, a otrzymasz 10 złotych gratis. Kod jest ważny do 10 grudnia 2014 roku. Jedna osoba może wykorzystać jeden kod na jednorazowe zakupy. Przed Świętami jak znalazł.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Zabrze
    Arganowy jest mega

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM Avatar tabasco
    Mieszka w
    Poznań
    Włosy u nasady szybciej się przetłuszczają, więc trzeba je "odciążyć" i "odbić" od głowy. Im niżej, tym włos powinien być bardziej ciężki, mniej puszysty - wtedy najlepiej wygląda i najlepiej się układa. Dlatego odżywki i maski zawsze kładziemy poniżej nasady, im bardziej tłusta skóra głowy tym niżej.

Banned
    Mieszka w
    Żukowo
    Odżywkę nakłada się od ucha w dół włosa, by nie obciażać włosów

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości