+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50
    Nie zarejestrowany
    Guest

Zwalczanie cellulitu w gabinecie

Ja korzystałam kiedyś z biczy szkockich...rewelacja!Nie wiem dlaczego nie zostały umieszczone w tym artykule...kosztd 15 do 30 zł. Nie wiem ile potrzeba zabiegów,ja po 10 widziałam już ogromną różnicę.

Nie zarejestrowany
    Guest

Żelazko Antycellulitowe

Ja chodzę na żelazko antycellulitowe . Jest zabieg podciśnienia połączony z prądami tens i chromorewitalizacją. Jestem zachwycona efektami, widać już po pierwszych 30 min.

Nie zarejestrowany
    Guest

Cellulit i rozstępy...

Po ciaży zrobiło mi się sporo rozstępów. Nie mówiąc już o cellulucie, który nagle stał się strasznie widoczny! Koleżanka robiła wcześniej w Elite body mix i mnie tam zaprowadziła. Z tego, co tu przeczytałam, to ten zabieg, co robiłam to połączenie kilku metod: leseru, krioterapii i masaży. Grunt, że cellulit zniknął i już nie zauważam rozstpów.

Nie zarejestrowany
    Guest

DermaRoller

posiadam przyrząd do domowej mezoterapii i masażu Dermaroller - przy regularnym stosowaniu efekty są bardzo dobre i szybko widoczne.

Nie zarejestrowany
    Guest

?

ja też myślę o jakimś domowym sposobie... bo koszt zabiegów gabinetowych jest zbyt wysoki... Słyszałam pozytywne opinie o dermarollerze, zastanawiam się nad kupnem.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mezoterapia naprawdę pomaga... ja stosuję mezoterapię igłową...

Nie zarejestrowany
    Guest
    ja również jestem po zastosowaniu zabiegów mezoterapii, i przyznam że warto...

Nie zarejestrowany
    Guest

cellucare

Jesli chodzi o mezoterapia i zabieg,który swietnie radzi sobie z problemem cellulitu to ja polecam cellucare.Jest to doskonały koktajl który zawiera trzy główne składniki: kwas hialuronowy, kofeinę oraz pierwiastki śladowe.Zawiera on mieszankę skutecznych składników, dzieki czemu eliminowane są obszary składowania tłuszczu, co poprawia zarys sylwetki.I co wazne znika znienawidzona przez nas pomarańczowa skórka.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    ja polecam zabieg jednorazowy w klinice Ambroziak Estederm

bardzo miła obsługa i fachowa porada. Efekt widoczny już po paru miesiącach

Szczegółowy opis zabiegu:
    http://www.klinikaambroziak.pl/oferta/chirurgia-plastyczna/cellulaze/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-09-14 o 10:09

Nie zarejestrowany
    Guest

Red face

Świetne rezultaty dają zabiegi wykonywane Accent Elite. Działa to na zasadzie, że wykorzystuje się fale radiowe do podgrzania naskórka oraz głębszych partii skóry. Stymuluje się w ten sposób komórki do pozbycia się toksyn, wspomaga ich drenaż oraz produkcję nowego kolagenu. Tymczasem zintegrowane chłodzenie pomaga zachować niższą temperaturę samego naskórka, zapewniając bezpieczeństwo zabiegu oraz komfort. W zależności od obszaru sesja zabiegowa może trwać od 15– 45 minut. Co ważne, zabiegi są bezbolesne, a efekty uzyskujemy już po pierwszej sesji. Ich ilość zależna jest od zaawansowania cellulitu i jego obszaru.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości