+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
    Nie zarejestrowany
    Guest
    ja myję twarz raczej olejkami, a dwa razy w tygodniu nakładam maske węglowa z bielendy, która oczyszcza dogłębnie skóe twarzy

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Ja lubię wszelki pianki do twarzy, albo żele, teraz mam taki z Tołpy dla skóry wrażliwej. Odświeża i nie uczula, to najważniejsze. Zmywam nim twarz po użyciu płynu micelarnego

gochha
    Guest

oczyszczanie

Dziewczyny a ja jestem pod wrażeniem szczoteczki z Braun, która super oczyszcza twarz. Wcześniej nawet nie pomyślałam, że szczoteczką można tak dokładnie oczyścić buzię, teraz tylko w taki sposób oczyszczam twarz, pod prysznicem ale nie koniecznie, usuwa mój cały makijaż a cera gładziutka i tak przyjemnie delikatna. Na prawdę super sprawa.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Gdynia
    Ja uzywam nowosci bielendy, emolienty z serii dr medica do cery mieszanej. Swietnie oczyszcza, dokladnie zmywa makijaz, usuwa nadmiar sebum i odlokowuje pory oraz nawilza i koi. Ma bardzo dobre skladniki, hipoalergiczna formula, wiec nie podraznia nawet mega bardzo wrazliwej cery.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Napisał Piwonia Zobacz post
    Ja uzywam nowosci bielendy, emolienty z serii dr medica do cery mieszanej. Swietnie oczyszcza, dokladnie zmywa makijaz, usuwa nadmiar sebum i odlokowuje pory oraz nawilza i koi. Ma bardzo dobre skladniki, hipoalergiczna formula, wiec nie podraznia nawet mega bardzo wrazliwej cery.
    I nie zawiera podrażniających sls-ów, w składzie jest m.in. mocznik i kwas hialuronowy. Emolienty redukują też uczucie podrażnienia i pieczenia skóry po umyciu.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Gdynia
    Dzieki za uzupelnienie To prawda, zadnych slsow

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości