+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 28 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 280
    Nie zarejestrowany
    Guest

Cellulit - jak go pokonać?

Nie miałam nigdy cellulitu, urodziłam dziecko, schudłam po ciąży bardzo szybko i nie miałam go, zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i pojawił się. Czy to przez tabletki? W moim żywieniu i stylu życia nic się nie zmieniło. Jak przestanę brać tabletki to zniknie?Oczywiście po zabiegach?
    Pomóżcie.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-12-14 o 14:51

Nie zarejestrowany
    Guest

Co na cellulit

To nie zawsze jest kwestia tabletek, choć rzeczywiście powodują zatrzymywanie się wody w organiźmie (albo mogą powodować) ogólnie można brać tabletki i starać się walczyć z cellulitem. Trzeba się dobrze odżywiać, najlepiej ćwiczyć i wspomóć się śssrodkiem antycellulitowym, np. inneov cellulit to po miesięcznej akcji powinno dorpowadzić cię do dużej poprawy

Nie zarejestrowany
    Guest

Inneov

Zgadzam się z valverde, a już na pewno inneov przez 3 miesiace + dieta + ćwiczenia + kremy dadzą super efekt, czego jestem najlepszym przykładem: po trzech miesiącach zaciętej walki uda i pupe mam jak nowe - kompleksy poszły w kąt razem z cellulitem, którego wyzbyłam sie w ponad 90 procentach.
    Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

cellulit a pękające naczynka

jestem w szoku, bo po raz pierwszy czytam ze kremy z kofeiną są niewskazane przy kruchych naczynkach!ja zawsze takie stosowałam na uda i właśnie tam mam popękane naczynka,choć nie tylko bo na łydkach też się znajda "pajaczki"...
    czy w takim razie istnieje dla mnie jakis ratunek bez kofeiny?znacie kremy bez tych rozgrzewaczy?

Nie zarejestrowany
    Guest

celluit a tabletki antykoncepcyjne

Kiedy ja brałam tabletki to przytyłam, celluit sie pogłębił, po zaprzestaniu tabletek nietylko schudłam ale tez celluit jest mniej widoczny. I to wszystko w ciągu 1 miesiąca.

Nie zarejestrowany
    Guest

Na cellulit tylko masaże

Mnie endormologia zaszkodziła, ubiła mi tkankę tłuszczową w "drabinę'!! Nigdy nikomu nie polecę tych zabiegów. Najlepszy jest masaż ręczny wykonany przez dobrego masażystę. Ja takiego miałam i mam w super gabinecie we Wrocławiu. rezultaty są bardzo widoczne!

Nie zarejestrowany
    Guest

Na cellulit krem Naturalna Sylwetka Plante System i... dużo ruchu :)

Żeby zlikwidować skutecznie cellulit trzeba robić regularnie dwie rzeczy: dużo się ruszać - bieganie, rower, step - wszystko, co powoduje pracę nóg, ale to nie wystarczy, trzeba jeszcze wmasować w siebie coś porządnego, co skutecznie i szybko zlikwiduje pomarańczową skórkę.
    Ja mam spokój od kiedy zaczęłam stosować antycellulitowy krem Naturalna Sylwetka dobrej francuskiej firmy Plante System. Próbowałam wielu innych - bez efektów. Ten krem zwalcza nawet ZAAWANSOWANY cellulit, a tak było u mnie - skutecznie drenuje skórę, spala tłuszcz, ujędrnia skórę, wygładza. Skórę mam teraz prawie zupełnie gładką i jędrną. Ten krem zawiera też CLA, co powoduje, że zapobiega tworzeniu się cellulitu w przyszłości.
    Krem nie jest tani, ale skórę to ja mam tylko jedną! Można ten krem kupić w korzystniejszej cenie, jak i wiele innych dobrych francuskich kosmetyków na www.aptekawinternecie.pl
    powodzenia

Nie zarejestrowany
    Guest

Garnier ... !

uzywalam balsamu Garnier,w jaskrawo zółtym opakowanu, nie pamietam nazwy ale jak dobrze poszukacie to znajdziecie wszedzie.Przyniósł efekty i to bardzo szybko, skóra stała się jedrniejsza i zaczeła mi się bardziej podobac smarowałam balsamem raz, dwa razy dziennie, podobał mi sie szczególnie jego cytrusowy zapach.Polecam,godne spróbowania

Nie zarejestrowany
    Guest

clellulit a pigułki

moja kosmetyczka powiedziała, ze jak będe brać pigułki to będę mieć cellulit, wole być zabezpieczona a na cellulit stosuję różne kremy, masaż i peeling i może kiedyś będą efekty... ponoć dobry jest Vichy ale nie próbowałąm

Nie zarejestrowany
    Guest

Jak oczyszczać twarz bez podrażnień

ja np mam wrazliwa cere i zaczerwienienia na twarzy bo jestem alergikiem i dotad uzywalam zeli do mycia twarzy to powiem wam ze caly czas mi sie przetluszczala a na dodatek wszedzie mialam wypryski.babcia poradzila mi specjalne mydelko dla dzieci i pomoglo.od dluzszego czasu ciesze sie ladnym kolorytem skory i nie musze jej nawilzacpolecam mydlo johnons baby albo bambino za 1,40zl mozna miec twarz o jakiej sie marzy

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 28 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości