+ Odpowiedz na ten temat
Strona 28 z 28 PierwszyPierwszy ... 18262728
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 280
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Ja teraz chodzę na zabiegi icoone Mam 7 za sobą, jeszcze 8 Skóra jest jędrniejsza, ale cellulit zniknął tylko nieznacznie :/ Może jeszcze coś ruszy

Mieszka w
    Białystok
    Pokonanie cellulitu zabiegami specjalistycznymi jest zdecydowanie szybsze i bardziej efektywniejsze. Niestety nie każdego stać na wykonanie takiego zabiegu. Mimo, iż jestem osobą młodą i chudą to już na studiach zauważyłam pierwsze oznaki cellulitu. Od razu postanowiłam z nim walczyć. Pierwszym krokiem była zdrowsza dieta, ograniczająca jedzenie smażonych potraw. Równie ważna była eliminacja używek takich jak kawa i alkohol. Zaczęłam pić także duże ilości wody, która jest odpowiedzialna za wypłukiwanie toksyn z organizmu. Regularnie podczas kąpieli wykonuje peelingi szczotką z naturalnym włosiem oraz stosuje kremy antycellulitowe. Kolejnym ważnym krokiem było zebranie w sobie motywacji do regularnych ćwiczeń. W tym przypadku wybrałam bieganie i jestem obecnie bardzo zadowolona. Cellulit całkowicie nie zniknął ale jest on praktycznie niezauważalny. Mam zamiar dalej kontynuować z nim walkę:-)

Banned
    dla mnie szkoda kasy na to
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 10-07-17 o 08:27 Powód: spam

inna669
    Guest
    Przede wszystkim myślę, że dużo ruchu. Niestety dzisiejsze jedzenie sprawia, że ten cellulit będzie tylko się pogłębiał.

Kleopatera
    Guest
    Masaż i ruch bardzo dużo dają, choć czasem i tak bardzo trudno się go pozbyć. Ja pozbyłam się cellulitu dopiero po wizycie w gabinecie dermedika w krakowie, gdzie miałam serię zabiegów liporadiologii vinci. Efekty są naprawdę świetne.

dagmarka
    Guest
    A nie próbowałyście karboksyterapii? Bardzo skuteczny zabieg, wpływa na ujędrnienie skóry i wzrost kolagenu. Ja sobie robiłam taką terapię w płockim Linea Medica, 2 razy w tygodniu musiałam przyjeżdżać na wizytę w celu wstrzyknięcia dwutlenku węgla, ale dzięki temu w dwa miesiące pozbyłam się cellulitu

Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Napisał dagmarka Zobacz post
    A nie próbowałyście karboksyterapii? Bardzo skuteczny zabieg, wpływa na ujędrnienie skóry i wzrost kolagenu. Ja sobie robiłam taką terapię w płockim Linea Medica, 2 razy w tygodniu musiałam przyjeżdżać na wizytę w celu wstrzyknięcia dwutlenku węgla, ale dzięki temu w dwa miesiące pozbyłam się cellulitu
    A ile kosztuje taka przyjemność? Przeglądałam storny różnych klinik i musze powiedzieć, że kwoty są rozbieżne.

dagmarka
    Guest
    Faktycznie kwoty są rozbieżne, w stolicy są zdecydowanie wyższe. Dlatego ja z Warszawy jeżdżę specjalnie do Płocka, gdyż taki sam zabieg jest o wiele tańszy, a poziom usług na tak samo wysokim poziomie

juszenitka
    Guest
    A tak, ja akurat byłam na takim zabiegu. Karboksyterapię doradzono mi w gabinecie dermedika w krakowie na mój cellulit. Przyznam się, że nie mogłam się go pozbyć zadnymi sposobami, a karboksyterapia zniszczyła go całkowicie. Teraz moje ciało jest już gotowe na bikini!

Nie zarejestrowany
    Guest
    a co myślicie o rolowaniu na siłowni? Choć bardzo boli to podobno działa. Kobiety trenujące jogę i balet nie mają cellulitu. Tłuszcz, który znajduje się pomiędzy skórą a mięśniami przy ćwiczeniach rozciągających także się „rozciąga” dzięki czemu się rozbija i powoli znika grudkowatość skóry. W poważniejszych stanach polecam faktycznie liposukcja, ale najlepiej metodą body-jet. Przeczytaj artykuł http://dream-med.pl/body-jet/
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-08-17 o 08:43 Powód: SPAM

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 28 z 28 PierwszyPierwszy ... 18262728

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości