+ Odpowiedz na ten temat
Strona 27 z 28 PierwszyPierwszy ... 1725262728 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 274
    jola j
    Guest
    o Bigup jest coraz głośniej bo to chyba nowość, nie było jeszcze suplementu który wplywa na ujędrnianie i podnoszenie pośladkow, dzięki efektowi ujędrniania mi po dwóch miesiącach zaczął cellulit znikać, tak jak piszą dziewczyny o czywiście nie siedzę na tyłku i tylko łykam kapsułki, ćwiczę z Mel B

kapucynka
    Guest
    z tym, ze nie było niczego na ujędrnienie pośladków to nie do końca prawa, a glootebox?, ale fakt Bigup, to pierwszy w Polsce i europie polski środek tego typu, w dodatku o wiele tańszy

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Katowice
    najlepsza na cellulit są ćwiczenia plus odpowiednia dieta bogata w warzywa i owoce

Ja go pokonałam gdy zaczęłam trochę ćwiczyć ( polecam Mel B ) oraz gdy po prostu zaczęłam wszędzie chodzić pieszo. W sumie bardzo lubię chodzić, znajomi się śmieją że urodziłam się w trampkach i nazywają mnie ''Dziewczyna w trampkach"
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-04-17 o 14:44

Mieszka w
    Gdańsk
    Aktywność fizyczna wspomaga walkę z cellulitem ale warto pamiętać też o odpowiedniej diecie. Warto odstawić przetworzoną żywność (wszelkie dania gotowe, parówki, pasztety, chipsy, sosy i zupy z proszku, konserwy), słodkości, ciastka, ciasteczka, desery, ograniczyć sól zastępując ją aromatycznymi przyprawami, odstawić słodkie napoje a w zamian pić więcej wody i herbat ziołowych, wybierać chude mięsa, zmienić sposób przyrządzania posiłków (zamiast smażyć- piecz w folii, gotuj na parze), wprowadź do codziennego jadłospisu dużo warzyw i owoców. Niestety dieta obfitująca w tłuszcz, węglowodany proste, sól i mocno przetworzoną żywność sprzyjają powstawaniu cellulitu.

Mieszka w
    Mysłowice
    Ja długo walczyłam z celulitem i próbowałam wielu sposobów. Od razu powiem że samą dietą nie da się pozbyć celulitu, musisz bardzo dużo ćwiczyć i zrezygnować z tłustych i słodkich rzeczy. Ja próbowałam przez pół roku pozbyć się tych nieestetycznych gródek tłuszczu i w końcu zdecydowałam się na zabieg w bodycareclinic.pl, rozbili mi laserowo grudki tłuszczu i po zabiegu od rtazu wyglądałam lepiej. Oczywiście chodzę na fitnes 2 razy w tygodniu i trzymam dietę bo inaczej celulitis by wrócił.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 02-05-17 o 09:11

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Gdynia
    Do wszystkim znanych masazy antycellulitowych super sie sprawdzi serum slim cellu corrector bielendy, dobrze dobrane skladniki naprawde wspolgraja ze soba. Poprawe jedrnosci skory mozna zauwazyc bardzo szybko.

justina89
    Guest

medycyna estetyczna

Wydaje mi się, że najlepszą metodą na cellulit będzie medycyna estetyczna. Ja sama zmagałam się z tym problemem i udałam się do prawdziwego specjalisty jakim jest http://drjakubjakubowski.pl. Jestem w pełni zadowolona, ponieważ mój problem znikł i mogę się cieszyć teraz gładką skórą. Byłam już u kilku ekspertów od medycyny estetycznej, ale nigdzie nie otrzymałam tak fachowej pomocy jak tutaj.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-05-17 o 11:13

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Powiem Wam, że zdrowa dieta plus ćwiczenia działąją cuda. W zeszłym roku wypróbowałam, niestety zimą znów wrócił

Gabriellasa
    Guest
    a słyszałaś może o zabiegach liporadiologii vinci? To świetne zabiegi na cellulit! Ja miałam serię 10 zabiegów w gabinecie dermedika w krakowie i jestem mega zachwycona. Cellulit w końcu mi zniknął, a ja nie wstydzę się odsłaniać nóg.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 27 z 28 PierwszyPierwszy ... 1725262728 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości