+ Odpowiedz na ten temat
Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17252627
Pokaż wyniki od 261 do 267 z 267
    jola j
    Guest
    o Bigup jest coraz głośniej bo to chyba nowość, nie było jeszcze suplementu który wplywa na ujędrnianie i podnoszenie pośladkow, dzięki efektowi ujędrniania mi po dwóch miesiącach zaczął cellulit znikać, tak jak piszą dziewczyny o czywiście nie siedzę na tyłku i tylko łykam kapsułki, ćwiczę z Mel B

kapucynka
    Guest
    z tym, ze nie było niczego na ujędrnienie pośladków to nie do końca prawa, a glootebox?, ale fakt Bigup, to pierwszy w Polsce i europie polski środek tego typu, w dodatku o wiele tańszy

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Katowice
    najlepsza na cellulit są ćwiczenia plus odpowiednia dieta bogata w warzywa i owoce

Ja go pokonałam gdy zaczęłam trochę ćwiczyć ( polecam Mel B ) oraz gdy po prostu zaczęłam wszędzie chodzić pieszo. W sumie bardzo lubię chodzić, znajomi się śmieją że urodziłam się w trampkach i nazywają mnie ''Dziewczyna w trampkach"
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-04-17 o 14:44

Mieszka w
    Gdańsk
    Aktywność fizyczna wspomaga walkę z cellulitem ale warto pamiętać też o odpowiedniej diecie. Warto odstawić przetworzoną żywność (wszelkie dania gotowe, parówki, pasztety, chipsy, sosy i zupy z proszku, konserwy), słodkości, ciastka, ciasteczka, desery, ograniczyć sól zastępując ją aromatycznymi przyprawami, odstawić słodkie napoje a w zamian pić więcej wody i herbat ziołowych, wybierać chude mięsa, zmienić sposób przyrządzania posiłków (zamiast smażyć- piecz w folii, gotuj na parze), wprowadź do codziennego jadłospisu dużo warzyw i owoców. Niestety dieta obfitująca w tłuszcz, węglowodany proste, sól i mocno przetworzoną żywność sprzyjają powstawaniu cellulitu.

Mieszka w
    Mysłowice
    Ja długo walczyłam z celulitem i próbowałam wielu sposobów. Od razu powiem że samą dietą nie da się pozbyć celulitu, musisz bardzo dużo ćwiczyć i zrezygnować z tłustych i słodkich rzeczy. Ja próbowałam przez pół roku pozbyć się tych nieestetycznych gródek tłuszczu i w końcu zdecydowałam się na zabieg w bodycareclinic.pl, rozbili mi laserowo grudki tłuszczu i po zabiegu od rtazu wyglądałam lepiej. Oczywiście chodzę na fitnes 2 razy w tygodniu i trzymam dietę bo inaczej celulitis by wrócił.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 02-05-17 o 09:11

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Gdynia
    Do wszystkim znanych masazy antycellulitowych super sie sprawdzi serum slim cellu corrector bielendy, dobrze dobrane skladniki naprawde wspolgraja ze soba. Poprawe jedrnosci skory mozna zauwazyc bardzo szybko.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 27 z 27 PierwszyPierwszy ... 17252627

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości