+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 118
    Nie zarejestrowany
    Guest

Łupież - jakie sposoby polecacie

Ja swoj Lupiez dosc dlugo lecze ciegle on jest, uzywalam wiel szamponoe przeciw lupiezowych min. La Roche-Posay po ktorym zauwazylam jeszce wiecej lupiezu, slynny Nizoral po ktorym nie zauwazylam poporawy byl takze jakis z siarczanem On mi pomoagal ale tylko do 4mycia bo potem zaczely mi strasznie wyoadac wlosy wiec go odlozylam, w sumie to nie wiem co robic, jedyny plus to ze sie ze mnie nie sypie... ale nie o to chodzi bardzo chcialabym sie go pozbyc tego lupiezu bo to jest strasznie denerwujace...Czy powinnamisc do dermatologa? Z powazaniem..

Nie zarejestrowany
    Guest

Ale jak to??!!

No ale niech mi ktoś powie czemu nie ma najlepszego i najpopularniejszego leku na łupież czyli Nizoralu. Dla mnie to lider na naszym rynku i przyznam, że jestem mocno zaskoczona, że się w tej liście nie znalazł.

Nie zarejestrowany
    Guest

No cóż...

No ja nie wiem czemu nie ma, ale dla mnie to też podstawa. Nie wyobrażam sobie walki z łupieżem bez Nizoralu.

Nie zarejestrowany
    Guest

Ale jaja :)

No bez jaj, nie dali Nizoralu Kurczę, aż w to nie wierzę. Przecież to najlepsze co można u nas kupić. Czyżby reszta producentów aż tak bała się konkurenji? No cóż, trzeba się pogodzić z jego pozycją na rynku i już.

Nie zarejestrowany
    Guest

Warto uważać

Podobno stres i nieodpowiednie jedzenie też prowadzą do rozwoju łupieżu. Wiem, że można go zniszczyć raz dwa Nizoralem ale chyba warto dołożyć wszelkich starań, żeby w ogóle nie zaatakował.

Nie zarejestrowany
    Guest

kochany łupież...

Weźcie mi nawet nie mówcie o tym paskudztwie. Ja wiem, że można go tym szamponem zgnębić raz dwa, ale chyba mimo wszystko nikt nie lubi jak mu się to pojawi. Najgorzej jak zbliża się jakaś fajna imprezka :/

Nie zarejestrowany
    Guest

Nie ma co gadać

Nie ma się co rozpisywać, tym bardziej że juz napisaliście czgo używacie i jest to jak najbardziej znakomite rozwiązanie.

Nie zarejestrowany
    Guest

No wiecie co??

No rzeczywiście nie ma Nizoralu, jak to?? Może to tak oczywiste, że nie trzeba o tym pisać. No nie wiem, ale choćby z samej skrupulatności powinno się go umieścić w tej liście, ech... naprawdę...

Nie zarejestrowany
    Guest

...

Można się nim zarazić, powstaje od stresu i nieprawidłowej diety, a także jak latem słonk oprzygrzewa. Kurczę, ależ to trzeba uważać. Ja wiem, że nizoralem to szybciutko sie go można pozbyć ale uważać i tak radzę.

Nie zarejestrowany
    Guest

Polecam gorąco

Też polecam ten szamponik i martwi mnie trochę jego brak wśród tu wymienionych. No cóż, ważne, że wiemy jak sobie radzić z łupieżem

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości