+ Odpowiedz na ten temat
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 118 z 118
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    czesc

JoannaBochenek
    Guest

szampon

Ja używam szamponu konopnego. Skóra ze skłonnością do łupieżu czesto jest wysuszona i potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji i nawilżenia. U mnie szampon ten sprawdza się super.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 12-01-19 o 18:42

DOMOWNIK FORUM Avatar marokosklep.com
    Mieszka w
    Suchy Las k. Poznania
    Właściwości przeciwpłupieżowe posiada tymianek, który działa grzybobójczo i przeciwzapalnie. Jest on jednym ze składników szamponu ziołowego Beaute Marrakech, który zawiera także rozmaryn i szałwię. W jego składzie nie znajdziemy sztucznych substancji zapachowych, barwników, SLES, ani SLS.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Polecam spróbować taki szampon z konopi konopnymarket.pl/pl/p/Szampon-do-wlosow-INDIA/6 , mi pomógł
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-01-19 o 19:36

Nie zarejestrowany
    Guest
    Przetestowałam naprawdę wiele szamponów i środków na łupież, a wiesz co mi pomogło? Szampon dla dzici na atopowe zapalenie skóry, atoperal. Kąpałam się z córką kilka razy, więc od razu umyłam z nią głowę i po kilku razach łupież zniknął!

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Przetestowałam naprawdę wiele szamponów i środków na łupież, a wiesz co mi pomogło? Szampon dla dzici na atopowe zapalenie skóry, atoperal. Kąpałam się z córką kilka razy, więc od razu umyłam z nią głowę i po kilku razach łupież zniknął!
    Zaciekawiłaś mnie tym szamponem Chyba też wypróbuję. Do tej pory stosowałam różne i żadne nie przyniosły takich efektów jak Nizoral.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Łódź
    Długo szukałam produktu, który by mi pomógł i w końcu trafiłam na szampon Capilarte zwalczający łupież. Muszę stwierdzić, że naprawdę pomaga w walce z łupieżem. Nie przesusza skóry, nie tłuści włosów i ich nie obciąża. Bardzo fajnie oczyszcza skórę głowy i włosy. Można wyhaczyć go na fajnej promce w super pharm, ale nawet bez niej kosztuje w porównaniu z konkurencją niewiele. I świetnie działa!

Paolaaa
    Guest

Masveri

Dużo dobrych opini słyszałam o szamponie przeciw łupieżowym dla mężczyzn Masveri.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości