+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 118
    Nie zarejestrowany
    Guest

pomocy

Nizoral, czy dermena???pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

Łupierz pstry -tłusty

Nie ma gorszej odmiany łupieżu walczę z nim już 1,5 roku polecam szampon stieprox włosy wypadają już biorę 3 serię tabletek antygrzybicznych wysiada mi wątroba on i tak cały czas powraca od 1,5 roku gubię włosy co odrosną to znów jest nawrót choroby i wypadają jestem już psychicznie zmęczona moje włosy są okropne cienkie i wykończone powracającym łupieżem. Radze wszystkim udać się do dermatologa, ale o dobrego trudno Współczuje wszystkim, których dotyczy ten sam problem to jest naprawdę bardzo uciążliwe i dla kobiety przykre

Nie zarejestrowany
    Guest

Białe szaleństwo na głowie?

To fakt nizoral nie jest zabardzo skuteczny znam dwa szampony,które pomagają napewno skuteczniej niż nasz nizoralek . te szampony to
    SELSUN BLUE I PROWEGOL polecam!

Nie zarejestrowany
    Guest

łupiez suchy stieprox

STIERPROX i tylko stieprox - po roznych nizoralach , sensumach blue i innych tylko ten zadzialala pozrd!!

Nie zarejestrowany
    Guest

Wreszcie znalazlam

Od 2004 roku walczylam z lupiezem tlustym.Wyprobowalam wlasciwie wszystkiego,nic mi nie pomagalo.Bylo mi wstyd isc do fryzjera,nie umialam usiedziec spokojnie nawet kilka minut,od drapania mialam rany na glowie.w koncu ktos polecil mi szampon przeciwlupiezowy z firmy Vichy,nie jest tani ale w akcie desperacji pobieglam do apteki.Po pierwszym myciu swedzenie znacznie ustalo po kilku nastepnych lupiez przepadl.Z racji mojej pracy musze myc glowe codziennie,od dlugiego czasu mam spokoj.Polecam wszystkim.To jedyne co mi pomoglo.Pozdro..

Nie zarejestrowany
    Guest

Polecam!!!

Witam.
    Metodą prób znalazłam pogromcę łupieżu tłustego.
    W moim przypadku pomaga dostępny w każdej aptece: "Szampon przeciwłupieżowy z pirytionianem cynku 1%" firmy Catzy. Cena za 200 ml to około 13 - 17 zł.
    Dodam jeszcze, że na Nizoralu bardzo się zawiodłam
    Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

walka z łupieżem

każdy musi sibie dopasować odpowiedni środek,nizoral to przereklamowany ,jest wiele innych skutecznych preparatów

Nie zarejestrowany
    Guest

walka z łupieżem

każdy musi sobie indywidualnie dopasować odpowiedni środek,nizoral to przereklamowany ,jest wiele innych skutecznych preparatów

Nie zarejestrowany
    Guest

Stieprox!!!!!!!!!!!!!!!!

mam łupiez suchy i pomaga mi tylko Stieprox.Polecam!!!!!!!!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

lupiez tlusty

dziweczyny polecam KOSMETYKI Z FIRMY DORA!!!JA MAM LUPIEZ TLUSTY A ON PRZYWRACA MI NATURALNE SEBUM SKORY GLOWY!!!POLECAMM

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości