+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 99 z 99
    Kuryś
    Guest

Podkłady najczęściej stosuję i szminkę kiedyś, ponieważ teraz mam makijaż permanentny ust i brwi i szminka mi nie potrzebna
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 04-03-19 o 18:51

barabarasatana
    Guest
    tusz do rzęs, podkład

Kolberterka
    Guest
    Podkład w kremie, no i szminka wiadomo. A i jeszcze cienie do oczu odkryłam i jestem zadowolona, fajny efekt wykańczający dają.

martznalke1883
    Guest
    Z tym makijażem permanentnym to fajna sprawa, grunt to wybrać dobry salon. Wcześniej korzystałam z oferty gorszego jakością salonu i byłam zmuszona usunąć makijaż. Ostatnio korzystałam z usług newlook's pernament makeup i jestem zadowolona. Polecam wam

angelisia25
    Guest

avon

Bardzo lubię kosmetyki marki Avon. Często po nie sięgam dlatego założyłam sobie konto na ich stronie żeby mieć ułatwiony dostęp. Poza tym jest to szybsze i wygodniejsze niż zamawianie przez konsultantkę.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-04-19 o 20:53

Nie zarejestrowany
    Guest
    Zdecydowanie fluid od Bielendy z serii make-up acadamie matt. Występuje w 3 odcieniach i za pierwszym razem nie dobrałam go idealnie, ale już drugi raz wszystko było ok i stosuje go już od dłuższego czasu. polecam też bazy z Bielendy

pd_przyjazna
    Guest
    Nie da się jednoznacznie określić które kosmetyki do makijażu są najlepsze. Każdy ma swoje ulubione produkty i to co jednej osobie będzie pasować, innej z kolei nie. Ten sam produkt u innej osoby może wywołać alergię, więc może lepszym pytaniem byłoby jakie są wasze ulubione kosmetyki do makijażu do cery takiej i takiej...

DOMOWNIK FORUM
    Mieszka w
    Gdańsk

badania

Witam,a zastanawialyscie sie nad jakoscia kosmetykow? Ja uzywam kremow naturalnych,jednak ostatnio moja skora bardzo sie pogorszyla. Postanowilam dowiedziec sie co dokladnie moze byc tym alergenem,aby mogla go unikac. Co sądzicie o takich badaniach hamilton.com.pl? Moim zdaniem to bardzo wazny temat.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-09-19 o 14:29

PAnda
    Guest
    Zdecydowanie różowa baza pod makijaż z efektem poprawy kolorytu od Make-Up Academie Bielendy. Ja mam problem z różnego rodzaju przebarwieniami i ona świetnie sobie z nimi radzi.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości