+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 99
    gość36
    Guest
    Szkoda wielka bo szampony są naprawdę skuteczne. Moja rodzina używa i nikt nie dostal łupieżu:-) Może źle dobralyście szampon do swoich włosów? Czasami tak jest jak np. wybierze się do przetłuszczających a mamy suche i odwrotnie. Timotei ma duży wybór wiec można poszukać odpowiedniego.

moniaczka
    Guest
    Ja bardzo lubię kosmetyki które zawierają w sobie naturalne składniki, olejki. Moim zdaniem o wiele skuteczniej nawilżają skórę
    Moim ulubionym kosmetykiem od kilku miesięcy jest zdecydowanie krem do stóp z masłem shea L'Occitane - świetnie nawilżył moje stopy, sprawił, że odpadł problem z suchą skórą - szczególnie w okolicy pięt.
    Jako jeden z niewielu produktów w tej grupie ma ładny zapach - delikatny, lawendowy.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    Rzeszów

Produkty ekologiczne

Zgadzam się, naturalne i ekologiczne kosmetyki są coraz częściej wybierane
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 09-04-14 o 09:20

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar Agito.pl
    To ważne, żeby składniki pochodziły z upraw ekologicznych. Możemy polecić Krem do stóp Absolute Organic 100 ml. To skuteczna formuła wygładzająca skórę stóp. Krem jest bogaty w Gorysz Miarz, który ma właściwości antyoksydacyjne i jest w stanie leczyć rany. Zawiera on również oczar wirginijski, który pomaga skórze się zrelaksować. Krem jest połączeniem organicznej oliwy z oliwek, olejków: makadamii i jojoba, które odżywiają skórę oraz organicznych: masła shea i Aloe Vera, dających efekt ukojenia. zawiera witaminę E, odpowiedzialną za ogólną ochronę skóry. 98.76% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego. U nas dostępny jest w cenie 26 zł

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    poznań
    ja polecam bardzo na komary moskill, dobry skład ma aloes i lawenda działa idealnie na ukaszenia

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Poznań
    Jednym z moich ulubionych kosmetyków jest olej agranowy, stosuję go zarówno do włosów dzięki czemu są lepiej dociążone, lśniące i nie puszą się, z czym niestety zawsze mam największy problem.
    Poza tym olej stosuję na noc na twarz, zauważyłam, że potem cera jest bardziej wygładzona i lepiej nawilżona.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM
    Mieszka w
    wroclaw
    Moimi ulubionymi kosmetykami są ostatnio oleje: kokosowy, lniany, oliwa etc. Stosuje na paznokcie, twarz i włosy. efekty są widoczne i trwałe

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Warszawa
    Musiałabym się mocno rozpisać w tym temacie
    Uważam, że ulubiony kosmetyk powinien nie tylko dobrze spełniać swoje przeznaczenie, ale także ładnie pachnieć. Oczywiście z wyjątkiem kosmetyków leczniczych na trądzik, który niestety towarzyszy mi od lat.

Jeśli chodzi o balsamy do ciała, uwielbiam zapachy z Victoria's Secret. Oczywiście nie stać mnie na oryginały, więc inwestuję w podróbki z Hebe, ale zamierzony efekt osiągam mają lekką konsystencję i szybko się wchłaniają. Lubię też balsamów Dove oraz Tutti Frutti z Farmony.

Zapach większości żeli pod prysznic utrzymuje się na mojej skórze nie dłużej niż do wytarcia ręcznikiem. Inne są żele Original Source. Jeśli w Rossmanie jest promocja, wynoszę stamtąd po kilka. Ulubione: Dragon Fruit & Capsicum, Raspberry & Vanilla, Coconut.

Skoro już jesteśmy przy Rossmanie, czasem są tam promocje na różne fajne rzeczy. Należą do nich dezodoranty w sztyfcie Rexona, które długo działają, nie drażnią skóry i nie zostawiają białych śladów.

W Rossmanie można kupić szampony do włosów John Frieda Brilliant Brunette. Są one dość drogie, jednak wydajne i jak dla mnie są rewelacyjne. Kiedyś pracowałam w salonie kosmetycznym i tam powiedziałam kiedyś mojej szefowej, że mam problem z przetłuszczającymi się włosami. Poleciła mi ten szampon i już po pierwszym użyciu doszłam do wniosku, że jest wart swojej ceny. A w połączeniu z odżywką tej samej firmy efekt jest taki, że nie trzeba używać prostownicy. Włosy zdrowe, lśniące, nie przetłuszczają się za szybko, są miękkie, nie elektryzują się, łatwo się rozczesują i pięknie pachną.

Na zimę idealny jest balsam do rąk Beaute des Mains z arniką górską, można go dostać w Yves Rocher. Cudnie pachnie i nawilża, ale ponieważ jest dość drogi, na co dzień używam tańszych kremów.

Do ust preferuję najzwyklejszą w świecie pomadkę Nivea Hydro Care. Jest tłusta, nie wodnista i jak dla mnie lepsza niż dwa razy droższa Neutrogena i bajery z Yves Rocher.

Wody toaletowe z orientalnymi i egzotycznymi nutami, ale do moich ulubionych należy świeży zapach Davidoff Cool Water i różany Moment de Bonheur od Yves Rocher. Oszczędzam, bo drogie

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    konstancin
    podkład Revlon, tusz do rzes : Maxfactor 2000 kalorii Jeżeli chodzi o kremy do twarzy to nawilzajace z kwasem hialuronowym albo z pestek winogron tez sa dobre.

Nie zarejestrowany
    Guest

ja np. polecam maseczki firmy BeutyFace, ich skuteczność jest widoczna nawet po pierwszym zastosowaniu, można stosować ją przed "wielkim wyjściem", a efekt będzie pewny )))
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 12-08-14 o 10:11

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości