+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
    Nie zarejestrowany
    Guest

Co zrobić, żeby mieć płaski brzuch?

Nie podoba mi się mój wygląd :evil: w szczególności mój brzuch .
    Znacie jakieś ćwiczenia , itp żeby się pozbyć siebrzydkiego brzucha , może jakies diety?
    P.S mam 14 lat . 52kg i mam 157 cm .
    BLAGAM! POMÓZCIE !
    Bells
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 06-02-14 o 14:11

Nie zarejestrowany
    Guest
    z pewnością powinnaś zacząć wykonywać jakieś ćwiczenia fizyczne typu biegi. Chcąc dojść do wymarzonej sylwetki powinnaś spróbować włączyć w swoją diete dużo owoców, co z pewnością poprawi twoją przemianę materii. Ja osobiście przed bieganiem piję zieloną cherbatkę, gdyż podobno po wypiciu tego lepiej spalasz kalorie powodzenia!

Nie zarejestrowany
    Guest
    Z pewnością powinnaś zacząć wykonywać jakieś ćwiczenia fizyczne typu biegi. Chcąc dojść do wymarzonej sylwetki powinnaś spróbować włączyć w swoją diete dużo owoców, co z pewnością poprawi twoją przemianę materii. Ja osobiście przed bieganiem piję zieloną cherbatkę, gdyż podobno po wypiciu tego lepiej spalasz kalorie powodzenia!

Nie zarejestrowany
    Guest
    dziękuje bardzo ;*

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ Avatar nimka
    Mieszka w
    Karpacz
    ja zmienilam styl odzywiana sie w styczniu tego roku, chodze na areobik i jem produkty z blonnikiem do tego duzo wody wiec masz wtedy lepsza parce jelit i brzuszek nie jest napompowany, a do tego cwiczenia na miesnie brzucha, brzuszki, podciaganie nog, stosuj tez kremiki na ujedrnienie skory na rzuchu zeby pozniej sie nie zdziwic jak juz schudniesz ze skora została

Nie zarejestrowany
    Guest
    Podstawa aby osiagnac plaski brzuch to trening wysilkowy + trening arobowy . I co najwazniejsze dobrze dobrana dieta .

Nie zarejestrowany
    Guest
    na płaski brzuch najlepsze są ćwiczenia np.nożyce,napinanie mięśni brzucha,jazda na rowerze i nie jedzenie kolacji.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Chyba szóstka weidera jest skuteczna. Nigdy nie udało mi się dotrwać do końca, ale ponoć dają dobre efekty. No i to dość fajne ćwiczenia. Jak się przyłożysz, to na pewno mięśnie się wyrobią i na brzuchu co nieco się podniesie. Ale sam tłuszczyk trzeba po prostu spalić. Dowolnymi ćwiczeniami. Od brzuszków się nie schudnie, tylko wyrobi mięśnie.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    są fajne ćwiczenia na brzuch wpiszcie w necie ABS 8 minut dziennie tylko trwają.

Nie zarejestrowany
    Guest

re

To taka podstawa, która ma naprawdę duży wpływ. Picie wody jest kluczowe, a tym bardziej duże znaczenie ma całkowite wyeliminowane słodkich napojów typu cola. Wody należy pić nawet kilka litrów dziennie, oczywiście do tego niezbędne są ćwiczenia. To z czasem przyniesie genialny efekt ;-)
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 03-03-15 o 10:56

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości