+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 126
    Nie zarejestrowany
    Guest

Co sądzicie o botoksie?

Co sądzicie na temat zabiegu botoksem? Czy to groźne, niebezpieczne? Zrobilibyście? Ja na razie nie potrzebuję, ale nie wyobrażam sobie siebie jako starej osoby...Boję się starości i dlatego czytam o botoksie. Zobaczcie co znalazłam na temat mitów i faktów o botoksie.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Wiesz ciężko jest mi jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, bo z jednej strony jestem zwolenniczką naturalnych metod, które mogą pomóc nam w zachowaniu młodej i pięknej twarzy i ciała jak na przykład dieta, uprawianie sportu, ogólnie rzecz biorąc zdrowy i aktywny tryb życia. Ale też z drugiej strony botoks jest dobrym sposobem dla kobiet, które chcą być dłużej młode.
    Pewnie zawsze znajdą się wątpliwości, czy poddać się takiemu zabiegowi, czy nie, ale myślę, że jeśli oddamy się w ręce profesjonalisty to naprawdę nie mamy się czego obawiać,
    i wydaje mi się, że jeśli chciałabyś się poddać takiemu zabiegowi, a trochę się boisz to myślę, że dobrze by było umówić się na konsultacje z lekarzem
    tak myślę będzie najrozsądniej.

Ags
    Guest
    W sumie miałam pewne obawy przed botoksem, bo kojarzyło mi się to w maksymalnie naciągniętymi gwiazdami z Hollywood, ale z drugiej strony to przecież nie operacja plastyczna. Zaryzykowałam, poszłam do Elite i nie ma żadnego plastikowego efektu, po prostu mniej zmarszczek i zdrowo wyglądająca twarz

Nie zarejestrowany OSIOŁ
    Guest

Zastanówcie się zanim dacie sobie wstrzyknąć jeden z najgorszych jadów...

czyli jad kiełbasiany. Proszę zastanówcie się*czy warto skrócić o parę lat własne życie kosztem kilki zmarszczek ?!

Bysskotka
    Guest
    Ja osobiście uważam, że, że jeżeli będzie się dbało o twarz za młodu, to na starość nie będzie straszyć. Wiadomo, że będą pojawiać się zmarszczki, to przecież naturalne. Ale wcale nie muszą wyglądać jak Rów Mariański . Ważne jest, żeby za bardzo nie nadużywać "życia" - papierosy na bok, alkohol w rozsądnych ilościach. Opalanie się też rozsądnie, a nie a'la kurczak z rożna. I coś, co moja mama powtarza mi przez całe życie - uśmiechaj się! Wtedy zmarszczki przy oczach i ustach będą promieniste, radosne. Gdy ktoś wiecznie się krzywi, marszczy brew i czoło, buzie ma w podkówkę, na starość będzie wyglądał dość ponuro. Zabiegi? Osobiście wolę zabiegi kosmetyczne (ostatnio tutaj: http://www.s-p-a.info/ znalazłam wiele ciekawych propozycji), niż chirurgiczne. Wystarczy, że skóra będzie dość dobrze nawilżona, a zmarszczki będą płytsze. Uważam, że botoks wygląda nieco sztucznie.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-06-13 o 11:36

Mieszka w
    Kędzierzyn Koźle
    Już samo słowo "botoks" brzmi strasznie

Mieszka w
    Sopot
    Nie ma jednej odpowiedzi na takie pytanie. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo zabiegów tego typu - wybierz dobrą klinikę z wykwalifikowanymi specjalistami, a nie będzie obawy o to, że coś pójdzie nie tak! Jeśli tak jak piszesz, oznaki starzenia się skóry są dla Ciebie czymś niedobrym to dlaczego nie zdecydować się na zabieg? Pamiętaj, musisz to robić dla siebie Jeśli pomoże Ci to w akceptacji samej siebie i dobrym samopoczuciu to nie oglądaj się za siebie Trzymam kciuki!

Korneliaa987
    Guest
    zanim zaczniemy sztucznie ingerować w nasz wygląd zastanówmy się najpierw po co to robimy i czy ideał do którego dążymy wogóle jest osiągalny,polecam artykuł: http://www.damaztorebka.pl/artykul,283,medycyna-estetyczna--czy-warto.html
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 14-10-14 o 15:00

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar babka_piaskowa
    Mieszka w
    Pleszew
    Tutaj masz rację to są decyzje warte przemyślenia.
    "Wystarczy mówić prawdę. Ale są różne prawdy..."
    Umberto Eco

Liliana12
    Guest
    Super artykuł, zwłaszcza dla tych, którzy zastanawiają się nad takim zabiegiem

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości