+ Odpowiedz na ten temat
Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 121 do 125 z 125
    Nie zarejestrowany
    Guest

Klinika Sfera

Każdy zabieg tego typu warto wykonywać u sprawdzonego lekarza medycyny estetycznej, który zadba o to, żeby efekt był oczekiwany. Ja mogę polecić dra Migałę z Kliniki Sfera. To świetny specjalista.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 26-08-19 o 07:41

Nie zarejestrowany
    Guest

medycyna estetyczna

Ostatnio zdecydowałam się po raz pierwszy na botox i efekty przeszły moje oczekiwania Długo o tym myślałam, ale trudno było mi podjąć decyzję, teraz żałuję, że dopiero teraz to zrobiłam
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-09-19 o 14:34

Nie zarejestrowany
    Guest

odpowiedź

Ja również za późno odkryłam ten zabieg. Niestety, bo naprawdę efekty są super. Moim zdaniem najważniejsze jest, aby zadbać o to, by zabieg wykonywał dobry lekarz, z doświadczeniem. Na pewno nie żadna osoba bez wykształcenia medycznego.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 21-10-19 o 20:18

michalinka
    Guest

botoks

Mama od kilku lat korzysta z zabiegów z botoksem u dr Pabiańczyka i jest bardzo zadowolona. Odpowiednio wykonywane zabiegi dają ładne efekty, ważne jest też aby lekarz podchodził do tematu zdroworozsądkowo, a nie spełniał najdziwniejsze zachcianki - w końcu granica w medycynie estetycznej bywa cienka.

martkaXD
    Guest
    Moja Mama regularnie wykonuje delikatne korekty botoksem u dr Boligłowy i wygląda przy tym bardzo ładnie. Naturalne efekty to zasługa lekarza, który nie szaleje i starannie wykonuje zabiegi.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości