+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31
    waszka
    Guest
    po treningu przede wszystkim, proteiny i białko.W procesie spalania, likwidowany jest nie tylko tłuszcz ale również masa mięśniowa, by tego uniknąć należy właśnie pić koktajle białkowe :P http://www.guiltfree.pl/pl/355-odzywki-bialkowe zobaczcie są różne smaki takich koktajl, smaczne i zdrowe :P Szczególnie ważne jest to przy modelowaniu sylwetki, bo przecież nie redukujemy po to żeby być szkieletorem, a żeby mieć ładną, umięśnioną sylwetkę.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 16-11-16 o 09:37

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Przed treningiem to najlepiej banana zjeść

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    czeeeeeeeeeeeesc

DOMOWNIK FORUM Avatar syluch
    Mieszka w
    Gniezno
    Przed treningiem organizm musi mieć z czego czerpać energię do ćwiczeń czyli białko i węglowodany. Po zakończonym treningu należy tez w miarę szybko zjeść np. jakiś twarożek z płatkami i owocem nie zapominając o piciu.

CZĘSTO BYWAM NA FORUM Avatar zelazny
    Mieszka w
    Tu i tam
    Przed treningiem warto jest zjeść coś lekkiego. Nie powinniście się objadać od razu przed. Nie bedzie to zbyt zdrowe.

Za to po treningu możecie spożyć trochę wiekszy posiłek. Organizm jest wtedy tak nabuzowany, że praktycznie wszystko strawi ( informacja od brata, który bawi się w siłownię).
    https://www.przepisy.pl/przepis/wiel...i-zoltym-serem
    Sugeruję tutaj zrobić sobie jajka na twardo. Na przyklad w formie sałatki. DObre, pożywne oraz zdrowe.
    Ostatnio edytowane przez zelazny ; 09-04-17 o 10:47

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Warszawa
    Tak jak napisał pan wyżej, Przed treningiem należy zjeść coś lekkiego a zarazem wypełnionego w dużym stopniu węglowodanami. Tylko nie mogą być to puste węglowodany a złożone. To da nam energię na cały trening. Za to po treningu należy zjeść coś wysokobiałkowego ponieważ w godzinę po treningu jest największe okno przyswajania białka. Jeżeli komuś zależy na budowaniu mięśni to powinien się trzymać tej zasady.

Ergi
    Guest
    Najlepiej coś energetycznego, ale jednocześnie nie dostarczającego tzw. pustych kalorii. U mnie jest to np. banan, ale ostatnio zdecydowanie częściej ciastka Irenki - bo w końcu mogę sobie pozwolić na słodycze. Ciastka są zdrową alternatywą dla klasycznych słodkości, nie zawierają mąki, są na bazie płatków. Mają więc sporo błonnika, super dodają energii i przede wszystkim są bardzo smaczne. Ja zakochałam się w tych z dodatkiem wiórków kokosowych

Ergi
    Guest

Zawiodłem się

Kolejna paczka i się zawiodłem. Te Irenki, to jednak syf. Nie polecam.

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Wrocław
    na womenshealth.pl mają dobre przepisy na zdrowe przekąski, sama często je robię

MayThai
    Guest

Masaż dla sportowców

Oprócz posiłku po i przed treningiem, jako formę regeneracji organizmu można rozważyć również masaż. Można go wykonywać samodzielnie w domu lub oddać się w ręce specjalisty. Intensywny i tradycyjny masaż tajski z zastosowaniem olejków aromatycznych, to technika angażująca zmęczone mięśnie, pobudzająca je do regeneracji. Dodatkowo takie zabiegi jak maythai.pl/masaz-tajski-dla-osob-intensywnie-uprawiajacych-sport/ przeciwdziałają ewentualnym kontuzjom i urazom.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 05-02-18 o 21:53

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości