+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47
    ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Wrocław
    Ja, odkąd zaczęłam regularnie czytać runnersworld.pl, to przerzuciłam się z roweru na bieganie. Trochę treningu (no i więcej czasu) i też można naprawdę daleko dobiec. No i efekty lepsze

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    Mieszka w
    Wrocław
    Ja też lubię jeździć na rowerze. Nawet sobie postanowiłem, że zrealizuję te trasy: http://www.menshealth.pl/wyzwania/5-najlepszych-tras-rowerowych-w-Polsce,9956,1
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 27-04-17 o 15:10

Nie zarejestrowany
    Guest

Pani

Zosia

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    ja muszę sobie w końcu kupić rower!!! wszyscy znajomi jeżdżą i też chcę się przerzucić w ciepłe dni na rower

waclawko
    Guest
    Ja akurat bardzo lubię jeździć na rowerze i świetnie to działa na moje nogi i uda. Kupiłem też kask https://4f.com.pl/kaski_rowerowe,665,0.html który bardzo mi się przydaje podczas rowerowych wycieczek.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-07-17 o 09:31

Nie zarejestrowany
    Guest

h

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Nikt nie napisal, ze dosc intensywna jazda rowerem zwieksza ryzyko powstawania tzw hemoroidow (zylakow jelita grubego) - niektore analizy wskazuja nawet jako jedna z przyczyn powstawania wlasnie jazde rowerem; co jest plaga wsrod obecnie zyjacych (zla dieta, siedzacy tryb pracy), a schorzenie jest mocno uciazliwe,
    Czytałam artykuł o przyczynach tzw "hemoroidów" (hemoroidy ma każdy chodzi o ich nadmierny rozrost) Było wymienione jeżdżenie na rowerze.. ale także chodznie, bieganie i siedzenie.

Gościu
    Guest
    Jak ktoś nie chce inwestować na początku za dużo w sprzęt to polecam aliexpres tego tam tyle jest do roweru jest z czego wybierać również sporo profesjonalnego sprzętu, myślę, ze to jakościowo jest jak w u nas dużo z tych samych fabryk pochodzi, aż e ceny nie są za duże to można na sezon coś zamówić

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości