+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 58 z 58
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    hejxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM Avatar karolprezes
    Mieszka w
    Kraków
    Dla mnie jazda na rowerze to przede wszystkim troska o zdrowie, dobra porcja ruchu, ale też, a może i przede wszystkim - oszczędność pieniędzy, bo mogę podjechać rowerem w wiele miejsc, czyli nie kupuję biletów komunikacji miejskiej ani nie muszę tankować auta. Dodatkowo troska o środowisko naturalne - mniej samochodów to mniej spalin.
    Krakus pozdrawia!

Mieszka w
    Zielona Góra
    Nie mam roweru, ale za to ćwiczę na siłowni zewnętrznej i w zaciszu pokoju. Warto być aktywnym, gdyż w zdrowym ciele zdrowy duch. Chciałbym tez zacząć biegać, lecz mam jeszcze zbyt słabe nogi. Poćwiczę na trenażerze i będę pokonywał coraz to dłuższe dystanse.

czesc

LUBIĘ FORUM
    Jak kupiłam sobie nowy rower miastorowerow.pl/pl/516-rowery-crossowe i zaczęłam dużo na nim jeździć to bardzo wysmukliła mi się figura i poprawiła kondycja.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 06-12-18 o 20:22

hej

Nie zarejestrowany
    Guest
    Kocham rower i wszystko, co z nim związane. Dla mnie to wielka odskocznia od rzeczywistości. Co prawda, po ostatniej kraksie leśnej miałam nieźle pościerane kolana i nawet kupiłam żel help4skin, żeby skóra szybciej się wygoiła. Nie zmienia to jednak mojej pasji i chęci kręcenia kilku kolejnych kilometrów. Rower to czysta przyjemność bycia blisko natury i uprawiania sportu.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Dokładnie się podpisuję pod twoimi słowami. Też jestem wariatem rowerowym i tak naprawdę, dla mnie sezon trwa dziewięć miesięcy w roku. Tego żelu, o którym piszesz i ja używałem. Dobra sprawa przy długich trasach z sakwami.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości