+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 58
    angie34
    Guest

rower

Mówisz o pozytywnych obrotach? http://damaztorebka.pl/artykul,302,skandia-podkreca-dobroczynna-stawke.html
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 29-05-14 o 14:18

Polina
    Guest
    Cytat Napisał angie34 Zobacz post
    Mówisz o pozytywnych obrotach? http://damaztorebka.pl/artykul,302,skandia-podkreca-dobroczynna-stawke.html
    Lubię takie akcje - będę w Krakowie )
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-05-14 o 16:47

Nie zarejestrowany
    Guest
    Szkoda, że przegapiłam ten w Warszawie

ZACZYNA MI SIĘ TU PODOBAĆ
    pierwsze słyszę, że od jazdy na rowerze można dostać hemoroidów, jeśli siodełko jest zbyt twarde można kupić inne, lub zainwestować w odpowiednie spodenki do jazdy na rowerze, najważniejsze by dużo pić, bo można się odwodnić, ja rozpuszczam w butelce wody orsalit, aby uzupełnić płyny i sole mineralne, kasku nie mam, ale staram się być dobrze widoczna - to ważne, chciałabym, żeby w Polsce było więcej ścieżek rowerowych

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Łódź
    jeździłam na rowerze przez trzy miesiące jak byłam na stażu w wakacje, bardziej dlatego, że nie miałam sensownego połączenia komunikacją miejską, ale szybko się w to wkręciłam i później gdzie mogłam to jeździłam rowerem, świetna sprawa i o wiele szybsza niż autobusami i tramwajami.

jazda na rowerze to oczywiście wzmocnienie mięśni kręgosłupa i przede wszystkim mało inwazyjne uprawianie sportu, bo nie obciąża stawów. poza oczywistymi walorami zdrowotnymi dla mnie jest to świetny sposób na poprawę samopoczucia psychicznego i spędzenia wolnego czasu

to jest mega fajne

Nie zarejestrowany
    Guest

rower

Jak dla mnie nie trzeba szukać zalet jazdy na rowerze. Kiedy mam chandrę wychodzę, by pojeździć. To mi bardzo pomaga. Polecam ten sposób również innym. Rozluźnia i zwiększa dopływ tlenu do mózgu. Jedynym minusem jest to, że dobry sprzęt wiąże się z wydatkiem. Co jakiś czas trzeba serwisować rowery. Ostatnio wymieniałem łańcuch. Grunt to znaleźć tani zakład czy sklep. Odwiedzam też serwis rowerowy w centrum Krakowa. Obok maja kawiarnię. Tam robią stosunkowo tanio.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-07-15 o 10:01 Powód: spam

CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    W lato i wiosnę nie zsiadałam z roweru. Ale teraz jest już na niego za zimno. Dlatego przerzuciłam sie na bieganie

LUBIĘ FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Dużo można zwiedzić rowerowo

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości