+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 64

Temat: Nadciśnienie, niedociśnienie - porady

Nie zarejestrowany
    Guest

Lek na nadciśnienie

Szukam odpowiedzi w sprawie leku o nazwie TARKA kapsułki o przedlużonym działaniu 180 mg. Czy są bezpieczne
    i co oznacza napis na pudełku : Próbka bezpłatna - nie do sprzdaży. Taką dostalem od lekarza.

Nie zarejestrowany
    Guest

Pomiar ciśnienia

Czy ktos by mogl mi napisac jakie sa skutki niskiego cisnienia. Mam je bardzo czesto nawet 58 na 35. Z gory dziekuje.

3. Nadciśnienie tętnicze pod lupą NADCIŚNIENIE - obniży je dieta, ograniczenie soli i ćwiczenia NADCIŚNIENIE - czym grozi i jak je leczyć Czy grozi ci NADCIŚNIENIE?
    Nie zarejestrowany
    Guest

A co z niskim cisnieniem?

Czemu nikt nie pisze co robic jak sie ma 90/ 60 ????????????? Najczesciej takie mam. Czlowiek chce spac i nei ma sily

Nie zarejestrowany
    Guest

Ciśnienie dobrze zmierzone

Mam problemy z ciśnieniem jestem na lekach.Mierząc ciśnienie zauważyłam, że na lewej ręce mam znacznie wyższe niż na prawej, różnica sięga 30 pkt. Czy to jest prawidłowe i w tej sytuacji na której ręce należy dokonywać pomiaru i który wynik jest prawidłowy ?...Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

nadciśnienie

proponuję porozmawiać z lekarzem, najprawdopodobniej niepoprawnie mierzysz np. na skutek złej pozycji ręki, albo też używasz złego ciśnieniomierza, u lekarza nawet rodzinnego można wyjaśnić te kwestie, warto jednak się do niego przejść bo różnica rzędu 30 pkt. jednak nie jest prawidłowa

Nie zarejestrowany
    Guest

niskie ciśnienie

Ja całe życie miałam niskie , a teraz ......podskoczyło i objawy , choróbstwa straszne. Wolałam ten niski - poranny zimny prysznic, dużo ruchu i da się żyć. Uważaj na kawę. Pozdrawiam.

Nie zarejestrowany
    Guest

ciśnienie

ja mam ciśnienie ok 170 na 100 ale wszystkie inne badania mam dobre

Nie zarejestrowany
    Guest

Niedenerwowac sie

kiedys mialem nadcsnienie spowodowane moja nerwica. Mimo iz mam 32 lata to gdy sie zdenerwowalem mialem nawet 170/95. Zaczelem brac ziolowe leki uspokajajace i cwiczyc joge. Juz od 2 lat niema sladu po nadcisnieniu. Ciagle mam teraz cisnienie wynoszace okolo 125/75.

Nie zarejestrowany
    Guest

ciśnienie

ZOSIA!Takie niskie ciśnienie to nie dobrze

Nie zarejestrowany
    Guest

ech...

no właśnie mi ostatnio lekarz powiedział, że to ciśnienie to jednak mam za niskie i coś będziemy musieli z tym robić... na razie obserwuję, mierzę, ale nie jest za dobrze, bo zemdlałam w zeszłym tygodniu znowu... tutaj sobie czytam o różnych zmianach w dietce, które powinnam wprowadzić; może też popróbuję coś w tę stronę...

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości