+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 93
    Nie zarejestrowany
    Guest

.

Ja jestem po kuracji Gutronem i w sumie żadnych specjlanych diet nie stosuje. Czuje się dobrze, a wcześniej też takie rzeczy jak omdlenia mi się zdarzały; kawa na litry pita była itd. Moim zdaniem to jednak powinnaś mieć dobrze dopasowany lek, wtedy takie rzeczy jak co jesz mają drugorzędne znaczenie...

Nie zarejestrowany
    Guest

:)

hejka, sory za późną odpowiedź, mam nadzieję, że jeszcze przeczytasz - może rzeczywiście zapytam lekarza o ten Gutron bo jak na razie to nic nie biorę a chyba jednak powinnam. pozdrawiam Cię!

Nie zarejestrowany
    Guest

...

ja tez mam za niskie cisnienie ale bez omdlen, nic z tych rzeczy. jesli takie rzeczy sie dzieja, to bez lekarstwa w ogole nie ma jak. po cholere sie meczyc?

Nie zarejestrowany
    Guest

...

a, no i kawe odradzam bo wali po zoladku.

Nie zarejestrowany
    Guest

...

Wszedzie piszą to samo ;/ ja mam już dosyć tego niskiego ciśnienia. Wstaję rano , mam głowę pełną planów i tego co muszę załatwić. Ale czuję się przez to jak przykłóty do łóżka. Nie mogę sam wstać, a kiedy mi się to udaje, stoję przy umywalce podpieram się ręką, bo mam mroczki przed oczami nienawidzę tego.

Nie zarejestrowany
    Guest

mam i ja

Ja miałam b. podobnie. Poranne mroczki ( nie chodzi mi o tych braci ;] ) do tego zawroty głowy, również omdlenie. Bardzo uciążliwa sprawa na dłuższą metę nawet jeśli stosujesz się do tych różnych „niskocisnieniowych zasad”. W końcu poszłam do lekarza, zlecił badania, i stwierdził ,że przy moich objawach, i stałym bardzo niskim ciśnieniu, trzeba przepisać gutron. Nie protestowałam, i dobrze jak na razie na tym wyszłam, bo objawy znikęły .

Nie zarejestrowany
    Guest

To nie jest takie proste

Moja mama ma nadciśnienie, walczy z tą chorobą od lat, a je bardzo mało, waży ok. 45 kg, nie pije, nie pali, nie spożywa w ogóle soli i.... mimo różnych złotych rad i super zaleceń + brania codziennie leków nadal cierpi. Niestety to nie jest takie proste.

Nie zarejestrowany
    Guest

joga!

polecam tez JOGE. Tez bardzo dużo się denerwowalam, stresowalam itd., cisnienie mi skskalo a to w gore a to w dol. by moment ze bylam jednym wielkim strzepkiem nerwow. A poki co czuje się swietnie. Chyba znalazlam swoj dobry sposob na wyciszenie i uspokojenie nerwow.

Nie zarejestrowany
    Guest

niskie cisnienie

wszyscy prawie pisza o wysokim cisnieniu ja mam 89/51 moge spac na okraglo i jestem zmeczona kawa nie pomaga, znacie moze jeski naturalny sposob na podwyzszenie oprocz klotni i seksu

Nie zarejestrowany
    Guest

:(

niskie ciśnienie – dla mnie katorga;/ byłam u lekarza i zwątpiłam. Powiedział ,że na niskie.c. To wystarczy parę kawek dziennie , i zeby nie przesadzać, bo to od nadciśnienia są dopiero problemy .

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości