+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40
    Nie zarejestrowany
    Guest

dużooo pieprzyków

ja mam naprawde bardzooooooooo dużo pieprzyków i kiedyś jednego sama chciałam usunąć ... przejechałam go cyrklem a teraz mnie to bolii i koło niego zrobiło się czerwona otoczka nic nie powiedziałam mamie bo się bojee, pomyśli ze wariatka jestem . zakleiłam to plastrem żeby nikt nie widział ;// co mam zrobićć ?
    zrobił się czarny wcześniej był brązowyyy

Nie zarejestrowany
    Guest

do oli..

ola powiedz mamie co zrobiłaś i pojedzcie do lekarza dermatologa napewno CI to nie zaszkodzi. jeżeli tego nie zrobisz możesz mieć duże problemy. proszę posłuchaj i nie buj sie.....

Nie zarejestrowany
    Guest

do JUZEK

nie wiem co to znaczy ze śmierdzi, ale ostatnio usłyszałam z centrum onkologii ze pieprzyk, z którego włosy rosną ma żywe komórki i nie jest do wycięcia.

musisz sprawdzić o co chodzi ze śmierdzi, bo tego nie wiem.

powodzenia!

Nie zarejestrowany
    Guest

witaminy i krem z filtrem ;(

witam !
    ja za duzo pieprzykow nie mam i za bardzo mi nie pprzeszkadzaja ale moj chlopak ostatnio poszedl do dermatologa skontrolowac sie tzn pieprzyki a lekarz przepisal mu multicentum i krem z filterm 50 .....co ma piernik do wiatraka !!!?????? czy jak bedzie sie smarowal tym kremem to mu cos to pomoze czy moze jeszcze bardziej biorac pod uwage fakt ze sie musi smarowac "rozdrapie " je .czy jedynym sposobem na usuniecie pieprzyka jest wycieciego czy moze istnieja jaies bardziej powazne kremy zeby te pieprzyki chronic ......

Nie zarejestrowany
    Guest

Proszę o odpowiedź

Moja babcia miała czerniaka w wieku ok 80lat; ja mam 22, chodzę na solarium i pojawiają mi się nowe pieprzyki na całym ciele, które nie są jakoś podejrzane. Czy powinnam się przebadać?

Nie zarejestrowany
    Guest

...

Wielu z was moim zdaniem przesadza ^^ Macie pieprzyki i nic sie z nimi nie robi (tzn. nie powiekszaja sie, nie zmieniaja koloru) a wy sie boicie ze umrzecie ^^ Ja mam troche pieprzyków, w większości małe, mam parę większych i żyję ^^ Nic mi sie z nimi nie robi czyli jest ok. Bez obrazy ale wielu z was jest przedrażliwionych ; p Pozdro.

Nie zarejestrowany
    Guest

:

ale zniektówych z was to hipohondrycy ja mam pieprzyka i niezamierzam go wycinac bo mój dziadek ma pieprzyki i tata stryj(XD) i wszyscy żyją lol zgadzam się z osobą na dole

Nie zarejestrowany
    Guest

Powtórzyli

A jak jest maluteńki taki pieprzyk na udzie a teraz zrobiło sie tak jakbym miała śiniaka pod tym pieprzykiem to czy to moze coś niepokojącego? Miał tak ktoś ?

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Komplesowa opieka, dopasowanie leczenia, nieinwazyjne metody
    gammaknife-exira.pl
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-05-18 o 22:43

Nie zarejestrowany
    Guest
    Pieprzyki mogą się pojawić bez względu ile mamy lat, zależy jaką mamy karnację i ilość melatoniny w organizmie.Jeśli chcesz się ich pozbyć albo przebadać to polecam wybrać się do dobrego dermatologa Poszukaj tutaj ranking.abczdrowie.pl/s/Dermatolog
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 30-05-18 o 22:44

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości