+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 58
    Nie zarejestrowany
    Guest

Jak rozpoznać schizofrenię

Dotyczy mnie to co jest w 2 i 3 tabelce czy to znaczy ze mam obsesje? Prosze o odpowiedz na moje gg 3832779

Nie zarejestrowany
    Guest

Schizofrenia - sygnały ostrzegawcze

Wiare mamy za darmo -leczenie za pieniadze. Czy sa lekarze ktorzy lecza schizofrenie za darmo ?

Nie zarejestrowany
    Guest

Katastrofa wręcz

Mi się wydaję,że mnie ktoś obserwuje, podgląda, gadam sama do siebie, słyszę jak ktoś za mną idze, chociaż w rzeczywistości nikogio tam nie ma. Nie dbam o siebie, mam najwyżesz IQ w klasie, a mam złe oceny. Wiem,że to się wydaję nieprawdopodobne,ale ja już nie mam siły.Mam prawie wszystkie tego objawy, z dziwnymi zachowaniami włącznie

Nie zarejestrowany
    Guest

re: katastrofa

Mialam to samo, kiedy bylam w liceum wiesz? MYslalam wrecz, ze zwariowalam. Ale wszystko przeszlo "z wiekiem" Wiec w Twoim przypadku moze byc podobnie, tym bardziej ze zmiennosc nastrojow jest typowa dla dojrzewania. Pozdrawaim

Nie zarejestrowany
    Guest

do Obserwowanej

Witaj.Chciałbym się dowiedzieć jak sobie radzisz.Jestem w podobnej sytuacji Mam ciągłe wrażenie,że nie jestem sam,słyszę jakieś dźwięki co do których jestem przekonany,że ich nie ma. Też mam spore IQ (jestem członkiem Mensy) ,jeszcze jakiś czas temu radziłem sobie ze studiowaniem na dwóch kierunkach, teraz nie potrafię przyswoić żadnej wiedzy. Nie mogę być skoncentrowanym dłużej niż kilkanaście minut. Wpatruję się w jakiś punkt i rozmyślam o głupotach. Już nie uprawiam sportu,przestałem trenować bo nie chciało mi się wychodzić z domu,to samo jest ze znajomymi. Boję się znaleźć w większym towarzystwie, unikam tego jak mogę. Jeżeli chcesz pogadać o tym to daj znać,prześlę Ci mojego maila.

Nie zarejestrowany
    Guest

ta, jasne, bóg - lekiem

matka chorego, masz racje, też mnie to śmieszy, mnie myślenie o bogu doprowadza do pogłębienia lęków a nie do wyleczenia schizofrenii

Nie zarejestrowany
    Guest

depresja czy schisofrenia

podobne ma objawy moj syn tyle ze nie czuje sie obserwowany i nie slyszy glosow... lekarz w Londynie zaaplikowal mu Prozak. zaopiniowal symptomy jako depresja kliniczna.. nie mam opinii dobrej o tej terapii. czy ktos moze mi napisac jak rozni sie depresja od schosofrenii ,widze podobienstwa ale jestem laikiem w temacie... ojciec syna mial paranoje, oktorej dowiedzialam sie pzry rozwodzie,wczesniej ocenialam zeex maz ma trudny charakter .. wiec depresja paranoja czy schisofrenia...nie wiem jak pomoc synowi... jestem daleko a on tez unika kontaktow ,jesli jestem u niego milczy i nalega zebym mu dala spokoj... gdzie naucza mnie jak z nim powinnam postepowac? syn ma 22 lata...plakac mi sie chce.zawsze taki inteligentny .wesoly stracil chce do zycia... w pracy jest jak automat,mieszka z moim starszym synem ale tez unika nawiazania kontaktu mimo ze btar troszcy sie o niego parska niemilo i zarzuca ze starszy mu ojcuje i nikt go nie rozumie

Nie zarejestrowany
    Guest

schizofrenia to choroba rzadka!

uff nigdy tego nie mialem
    nie będzie mi wstyd przed dziewczyną i znajomymi. Pomogly mi witaminy . Z rodziną chętnie nawiązuje kontakt nawet przez internet i sam znajduje czlonkow rodziny ktorych nawet wczesniej nie znalem. Strach przed tą chorobą okazuje sie niepotrzebny a częstym powodem jest brak witamin. Powodem zlego samopoczucia. Zle samopoczucie nie oznacza schizofreni Tak mi wytlumaczyl lekarz. Badalem sie nawet u brytyjskich naukowcow i niczego poza nerwica nie wykryto to tyle w temacie schizofreni.. Znajomi dziewczyny mieli dostep do specjalnych testow zrobionych przez naukowcow

Nie zarejestrowany
    Guest

to nie schizofrenia

bzdury masz nerwice ;
    ze schizofrenią sie nie siedzi w necie. Czlowiek ze schizofrenią to srające pod siebie warzywko nafaszerowane psychotropami
    nie potrafiace w trakcie ataku nic zrobic. Szkoda goscia ale co zrobisz on nawet mogl byc calkiem wporzadku tylko zachorowal

Nie zarejestrowany
    Guest

ostrzegam

łatwo sobie wkręcic te chorobe czytajac o niej!
    Zmarnowalo mi to gowno 8 miesiecy zycia.
    niemam tego bylem u lekarza wam tez radze wyjasnic bo mozna sie wkopac w depresje

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości