+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 58
    Nie zarejestrowany
    Guest

:|

Byłam w szpitalu psychiatrycznym, ponieważ miałam prawie wszystkie z tych objawów i stwierdzili u mnie zmiennośc nastrojów i nic więcej, nadal słyszę głosy i staram się je zrozumiec. Przestałam się ich bac. Może kiedyś się z tym uporam.

Nie zarejestrowany
    Guest

do obserwowanej z 28 marca

chciałabym z Tobą popisać prywatnie

Nie zarejestrowany
    Guest

Pomocy!

mój chłopak jakiś czas temu miał wrażenie, że ktoś w nocy jest w jego pokoju, innym razem słyszał w głowie jakieś dzieci. ostatnio jest bardzo zmęczony, niewyspany, często się kłóci z rodzicami. unika kontaktu z innymi. czy to schizofrenia czy od zmeczenia, jak mi tłumaczy....

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

to może być schizofrenia

Niestety ale nie wygląda to za dobrze. twój chłopak ma klasyczne objawy:/. Chociaż to może być również depresja. Jeśli nie ma powodów do bycia wiecznie zmęczonym to nie powinno to być wytłumaczeniem. Lepiej skonsultować się z lekarzem.

Nie zarejestrowany
    Guest

Nie !

Możliwe, że ja mam schizofrenię ? Wydaje mi się, że chodzi za mną ktos , kto jest moim aniołem, przytulam się do drzew, myśląc, iż jest to pewien człowiek. Ostatnio w ogóle nie przebywam wśród ludzi, bo nie chcę. Jestem samotniczką. Gdy zmarła ukochana mi osoba, w młodym wieku nie mogłam wydobyć z siebie płaczu, co mnie zaniepokoiło. Tak jakbym w ogóle się nie przejęła... Ostatnio straciłam przyjaciółkę, bo podobno ją 'olewam'. A najbardziej mnie denerwuje to, że...inaczej myślę, a inaczej czuję. Bardzo kocham pewnego , pięknego artystę, nieziemskiego Michaela Jacksona...A tu w myślach, że wszyscy potrafią tańczyć tak, jak On, że wygląda jak małpa...A to zupełnie sprzeczne z tym, co czuję. Boże, ja nie wyrabiam ze sobą. Do tego nie mogę spać w nocy, a w dzień tez nie zasnę. Właśnie przechodzę okres dojrzewania. Czy to minie ? Czy naprawdę jestem chora ? Mój Boże, nie !!

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC

do Pauliny

dziewczyno nie wkręcaj sobie czegoś czego nie ma. Jesteś w okresie dojrzewania i hormony szaleją. masz dziwne myśli - to normalne. Jeśli faktycznie czujesz, że już nie dasz rady pogadaj z rodzicami abo idź do lekarza...

Nie zarejestrowany
    Guest

czy jestem chora??

mam dziwne objawy od kilku lat ale nikomu o tym wprost nie mowie..mieszkam na samej gorze w bloku , na demna jest tylko strych. zawsze gdy podchodze do moich drzwi szybko i enegicznie szukam klucza, bo mam wrazenie ze zaraz ktos ze strychu zbiegnie by zrobic mi krzywde, gdy wychodze z domu szybko biegne na dol bo mam wrazenie ze ktos mnie goni, Ogladajac horrory podczas reklam widze po calym domu martwe ciala i inne przerazajace rzeczy, nie umiem przez to skupic sie na niczym w zyciu. idac ulica mam czasami dziwne wizje ze widze to, czego w rzeczywistosci tam nie ma, zmarla babcie, zgony i inne . nie pojde do lekarza bo boje sie dowiedziec prawdy.

Nie zarejestrowany
    Guest

Tępaki!!!!

mam wszystkie objawy i jestem zdrowy ....

to jest dobre:
    "nadmierna aktywność lub brak aktywności"
    czyli np ja lubie biegac ... czasami mam na to ochote czasami nie.
    czyli czasami jestem aktywny a czasami nie jestem aktywny .. .mam shizo tak? XD

"zmienność nastrojów, nastroje depresyjne, utrata zdolności do płaczu lub przeciwnie nadmierna skłonność do płaczu, wybuchanie śmiechem bez wyraźnej przyczyny lub też utrata zdolności do doznawania pozytywnych uczuć" - zdarza sie chyba kazdemu w zyciu... ;p

"zmiana sposobu ubierania się" nie wolno ci sie ubierac inaczej niz dotychczas bo to znaczy ze jestes chory!!!! XD

Nie zarejestrowany
    Guest

Do gfffdgdf

Nie każdy kto ma schizofrenię jest srającym pod siebie warzywkiem. To zależy od stadium psychozy, czy jest w remisji, ile lat mineło od ostatniego epizodu psychotycznego itp.

Nie zarejestrowany
    Guest

mam ten problem!

od kilku miesiecy nie moge sie na niczym skupic mam 17 lat i moze sie to wydawac skutkiem dojrzewania gdyby nie to ze boje sie wychodzic gdziekolwiek sama wieczorami,a jak juz wyjde to ide tak szybko jak moge bo mam wrazenie ze ktos za mna idzie. Nie moge spac bo mam wrazenie jakby ktos chodzil po domu i zagladal na mnie jestem wtedy cala sztywna i boje sie ruszyc na wlasnym lozku ciagle wtedy patrze przez otwarte dzwi do salonu i mam wrazenie jakby ktos siedzial na fotelu nie sypiam tak do okolo 3 rano ale zanim zasne to nabieram w sobie tyle odwagi zeby sie odwrocic twarza do sciany i po tym pol godziny conajmniej czekam czy sie cos wydarzy. mam dziwne wachania nastrojow smieje sie a za chwile mam jakiegos dola ide sie polozyc na łozko i zaczynam plakac a w glowie mam mysli typu jakie to wszystko jest do D***. mam mysli samobojcze od conajmniej dwoch i pol roku probowalam sie powiesic, trulam sie tabletkami, mialam dwukrotnie szyta reke bo sie pocielam po drugiej takiej probie ze szpitala zawieziono mnie do szpitala psychiatrycznego w lublincu rozmawaialm z psychiatra ja i moj ojciec po czym psychiatra stwierdzil ze powinnam zostac ale moj ojciec nie wyrazil zgody na hospitalizacje. nie wiem juz co mam zrobic. cala rodzina mnie olewa z ojcem wogole nie rozmawiam bo pije a mama ma dosc swoich problemow dlatego nie chce jej obciazac kolejnym. pomocy!!

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości