+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 65
    Nie zarejestrowany
    Guest

Kalendarz pylenia roślin

swietny artykul, duzo sie dowiedzialem

Nie zarejestrowany
    Guest

Fajna sprawa

Jestem mamą 5 letniego alergika. Polecam do noska Nosaler. Można dostac waptece bez recepty. Osłania błonę śluzową nosa przed wnikaniem do płuc pyłków i alergenów.

Nie zarejestrowany
    Guest

nosaler

Są też już negatywne opinie o tym leku że jest nie skuteczny:-(

Nie zarejestrowany
    Guest

nosaler c.d

Fakt, moim chłopcom nie przyniósł ulgi ani na chwilę! A reklama była tak sugestywna ...

Nie zarejestrowany
    Guest

aerozol

Z mojego doświadczenia, zarówno Flixonase i Buderhin mało blokują, a co dopiero taki bez recepty...ale każdy organizm jest inny. Alergicy nie dajcie się pyłkom...

Nie zarejestrowany
    Guest

c.d.

nie wiem jak flixonase ale budehrinu na pewno nie mozna stosowac przez dłuższy czas bo wysusza i moze nawet uszkodzic błone śluzową nosa. pewniejszy jest cromosol

Nie zarejestrowany
    Guest

???

na co mogę być uczulona jeżeli mam alergie od począteku maja do połowy czerwca?

Nie zarejestrowany
    Guest

alergia

mój syn męczy się od urodzenia, pierwszy raz trafił do szpitala z dusznościami mając 2 m-ce , u niego atakowało krtań powodując jej zaciskanie przez co mój syn nie mógł oddychać, do tej pory wypróbował masę leków, czasami pomagały czasami nie, byłam u różnych lekarzy , ale większość jest przekupna i wypisują leki z którymi mają podpisane umowy , za co dostają wyjazdy na zagraniczne wycieczki. gdy ostatnio trafiłam do szpitala ,lekarz który go leczył przepisał mi flixotide 0,5 mg zawiesina do nebulizacji 4 miesiące non stop , pomaga , choć ma kaszel alergiczny nie dusi się , boję się odstawić lek , obawiając się nawrotu duszności, jeśli ktoś ma podobny problem lub uwolnił się od niego to proszę o udostępnienie wiadomości lub polecenia dobrego lekarza , pozdrawiam wszystkich alergików

Nie zarejestrowany
    Guest

alergia

ja również, jestem mamą 5-letniego alergika,to wszystko jest mi znane: ataki krtani, duszności, nie ustający kaszek, katar ("zielone gile").długo byłoby pisać. powiem tylko iż mojemu synowi bardzo pomaga flixonase do nosa (1 tydzień 2xdziennie potem 1xdziennie przez dłuższy okres czasu, do skończenia całego opakowania-te zalecenia zmieniają się
    w zależności od warunków, zaleca alergolog) oprócz tego nosek trzeba nawilżać 4-5xdziennie aby nie wyszyć śluzówki. mój miał nebulizacje z flixotide +berodual.naprawdę działa. jeśli ma taki sobie kaszel to robię mu nebulizacje z soli fizjologicznej z berodualem, ostatnio taka tygodniowa kuracja pomogła.mamy fajną alergolog na Wrocławskiej

Nie zarejestrowany
    Guest

pozdrawiam alergików małych udużych

jestem mamą 1,6 rocznej Oli jak się okazalo tez alergiczki. ten kakendarz to dobra sprawa . mala miała pierwszy atak w maju 2009 następny byl miesiąc póżniej byłam zszokowana że Ola ma astmę. jestesmy na nebulizacji z pulmikortu no i aerius surop i dwa aerozole do noska jest ciężko bo jeszcze mala nie rozumie że musi to wszystko przyjmować. mamy wspaniałą ponią alergolog w giżycku.pozdrawiam wszystkich

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości