+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 65
    Nie zarejestrowany
    Guest

alergicy

jestem mama trójki dzieci,i wszyscy są alergikami.Dwoje najmłodszych ma trzy i cztery latka.Od zeszłego roku dopiero pokazała sie alergia.Chodziłam do lekarza który twierdził ze maja zapalenie oskrzeli i faszerował antybiotykami po czterech miesiacach zmieniłam lekarza bo ile mozna miec zapalenie oskrzeli.Po wizycie u drugiego lekarza doktórka stwierdziła ze to alergia.Przepisała syrop,ketotifen,i sinupret.brały rok czasu.Fakt po tym przestały kaszlec i dusic sie,ale ostatnio zmienił sie lekarz i kazał mi to odstawic bo stwierdził ze po ketotifenie dzieci tyja chociaz ja nie zauwazyłam.I przepisał mi zyrtec nawet jak zaczna sie smarkac,ale teraz znowu dodatkowo pojawił sie kaszel i to ostry,nawet zyrtec nie pomogł.Nie mam pojecia kogo teraz słuchac,kazdy lekarz mowi co innego.Poradżcie mi co mam robic udac sie ponownie do innego,ja juz nie mam siły.

Nie zarejestrowany
    Guest

weteran :)

Mam alergię od ponad 20 lat i mogę was zmartwić/pocieszyć, że farmakologicznie nic nie wskóracie i możecie sobie darować chodzenie do alergologa. Natomiast jest szansa pozbycia się tego przez odpowiednią dietę, nie branie jakichkolwiek leków chemicznych, sport i refleksoterapię. Z doświadczenia swojego i nie tylko leki z czasem coraz słabiej działają a alergia jest coraz silniejsza im wcześniej pozwolicie organizmowi zwalczyć chorobę tym lepiej. Większośc leków jakie są na rynku już na mnie nie działają a nawet szkodzą więc polecam metody tradycyjne a nie chemiczne.

Nie zarejestrowany
    Guest

Odczulanie

a ja się odczulam juz od półtorej roku, do tego lykam Aerius i do nosa zapobiegawczo alergalog polecił mi Nasonex i jest naprawde ok, zanim zacząłem odczulanie okres od marca do czerwca (bo akurat tak pylą leszczyna, olcha i brzoza - moje alergeny) umierałem, alergia skutecznie odbierała mi checi do życia, ale teraz jest juz ok byle jak najdłużej. Dodam tylko, że alergia ujawniła sie u mnie w wieku 30 lat

Nie zarejestrowany
    Guest

nosaler

nosaler to pyłek, który w nosie przybiera postać lepkiego śluzu i przykleja się do niego wszystko co ląduje w nosie. zastosowałam kilka razy, reszte opakowania poszło do kosza, miałam zapchany nos śluzem, czułam się okropnie, a łzy się lały dalej i kaszel nie przeszedł. Może inni lepiej to znoszą.

Nie zarejestrowany
    Guest

odczulanie

ja tez sie odczulam od ponad roku i efekty sa bardzo widoczne. niestety nie kazda alergia moze byc tak leczona i tym ludziom bardzo wspolczuje. meczylam sie z niezidentyfikowana alergia 3 lata. zyrtec jest slaby. polecam go w okresach niskiego stezenia pylkow(moje alergeny to wszystkie wziewne ale szczegolnie brzoza, zboza i trawy-klasyka). przy bardzo wysokim stezeniu biore xyzal i spray avamys do nosa. musialam tez przyjmowac krople do oczu z powodu zaczerwienienia

Nie zarejestrowany
    Guest

alergia

mam czteroletniego syna.od ok.9miesięcy lecze go przeciw paskudnej alergii. na stałe przyjmuje claritine bez tego ma takie duszności,że doprowadzają go do wymiotów.oprócz tego dostaje wziewy:FLIXOTIDE i VENTOLIN.oczywiście duszności nie ustępują.w marcu były tak silne w nocy,że musieliśmy jechać z nim do szpitala.teraz oprócz tego podaje mu SINECOD,żeby przestał sie dusić.ogólnie jestem bezradna i strasznie żal mi mojego dziecka.gdy mu przechodzi to odstawiam wziewy i przez ok.2tyg.jest spokój , a pózniej znów duszący kaszel.a teraz zapowiadają się długie miesące pylenia-aż strach się bać..............
    pozdrawiam. trzymajcie sie!!!!!

Nie zarejestrowany
    Guest

Alergik z dużym starzem

Alergię mam od około 15 lat. Początki były fatalne. Zimno było mi nawet w domu, gdzie wszyscy chodzili w przewiewnych ubraniach, a ja nawet latem chodziłem w dresie. Przejście z jednej strony mieszkania na drugą powodowało, że musiałem często wycierać nos ze względu na różnicę wilgotności i temperatury. 25 st. i słońce to była dla mnie idealna pogoda, aby pokazać się na dworze. Zimą a zwłaszcza mroźną (mróz i to bezwietrzny tylko do 15 stopni) jeżeli był większy to zatykało mnie nie jak alergika tylko astmatyka - kaszel zapewniony w 100%. Teraz po upływie 5 lat od podjęcia leczenia ciężkie objawy ustąpiły (kaszel występuje sporadycznie), ale należy mieć dużo silnej woli i nie poddawać się przy pierwszych niepowodzeniach. Odczulanie jest oczywiście kosztowne - ja robię to prywatnie, gdyż państwowo wcale nie rozpoznali u mnie alergii - no i te niekończące się kolejki. Na zakończenie mogę powiedzieć tylko, że zima także nie jest mi już straszna, nawet ta z mrozem. Polecam alergologa w Warszawie przy
    Tyszkiewicza.

Nie zarejestrowany
    Guest

do paulaibrys

Mam alergika już kilka lat w domu, i niezrozumiałe jest dla mnie dlaczego odstawiasz wyziewy jak skończą się symptomy? To wielki błąd. Wziewy podaje się nieustannie przez kilka miesięcy, alergia atakuje, ponieważ je odstawiasz. Mój mały alergik (8 lat) jest silnie uczulony na pyłki. FLIXOTIDE i VENTOLIN bierze 3 razy dziennie od marca minimum do sierpnia. Trzeba po nich niezmiernie dbać o zęby. ponadto bierze 10 ml dziennie Xyzal, w razie nasilenia sie objawów Clarintine lub Sinecod. Od kilku lat, udaje mi sie na tyle odczulic Pawła, by mógł normalnie wychodzić na dwór i rano nie lądować w szpitalu. Sporadyczny kaszel szybko ustaje. Jedak takie faszerowanie mnie martwi i podejęliśmy decyzjeo odczulaniu.
    Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

Do kopalni

A ja wszystkim polecam kurację w Wielicze. Moja córka z alergią pyłkową zjeżdża tam co roku na wiosnę. I nie muszę w nią wtedy pakować wziewnych sterydów - obchodzimy się bez tego!

Nie zarejestrowany
    Guest

serwis alergologiczny

Mam pytanie czy ktoś zna adres internetowy jakiegoś serwisu dot. pylenia który jest codziennie aktualizowany. Kiedyś była strona chyna astma.edu.pl ale od 3 lat nie działa.pozdrawiam cierpiących z powodu brzozy i dębu

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości