+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
    Nie zarejestrowany
    Guest

kto mi odpowie

krfotok w czasie okresu wyszedl skrzep ze bylo co wziac na dlon juz jestem po wylyzeczkowaniu przerost blony zluzowej macicy i po tym miesiaczka znow krwotoczna 16 dni cyklonamine grawistat bol krzyza i dolem brzuch do tego jakies zapalenie pecherza furagin w czasie tej miesiaczki pekla cysta na jajniku jest maly miesniak znow zrobil sie przerost po jednym cyklu lekarz mowi usunac macice niby nie mam nic przeciw dzieci mam ale sie boje mam 42 lata moze ktos odpowie lub pocieszy pozdrawiam wszystkie 'obolale'

Nie zarejestrowany
    Guest

choroby macicy

moze ktos wyjasni. Moja siostra miaa raka naciekowego szyjki macicy 3 lata temu. wszstko jest Ok , procz tego, zaczela zauwazac plamenia Prosze o podpwid W nastepnym tygodniu ma wizyteu swego lekarza, ale chce byc juz swidoma. Pozdrawiam

Nie zarejestrowany
    Guest

teresa

jestem 4 miesiace po histerektomi i zaczelam plamic cienmy kolor prosze o rade

Nie zarejestrowany
    Guest

Arrow hej

witam mam 25 lat ostatnio wybrałam się do lekarza by zrobić nadżerkę bo z nią zwlekałam pojawił się był brzucha i ból podczas stosunku pani doktor stwierdziła zapalenie macicy i przepisała leki teraz czekam na wyniki za 5 tyg dowiem się jak jest moja sytuacja najbardziej to mnie dobija tao ze mam dwoje dzieci jedno 5 drugie 2 i co przez sama siebie możne odebrałam im mnie bo zawsze była wymówka ze by nie iść do lekarza .

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości