+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
    Nie zarejestrowany
    Guest

Longo - nie pomogło zbytnio

po ok. 2 tyg. od zabiegu hemoroidy wyszły przy wypróżnaniu, i nadal wychodzą, żadna rewelacja! Może nie tak bardzo wychodzą i szybciej powracają, ale nie jest to tak, że na 100% się ich człowiek pozbędzie.

Banned
    Mieszka w
    Katowice
    Niezły, ale najlepszy okazał się jednak Hemorend !

Nie zarejestrowany
    Guest
    Witam. Aktualnie mam hemoroidy. Nie są duze ale jednak w pracy odczuwam je podczas siedzenia ( mam pracę siedzącą i przy biurku spędzam dziennie nawet po 10 godzin). Używam maści ale zastanawiam się jeszcze nad ziołami.
    Czy ktoś z Was miał moze do czynienia z Procto Vitale? Bo czytałam na jednym blogu medycznym,że zachwalali ale interesuje mnie to czy ktoś z Was jeszcze stosował?

Nie zarejestrowany
    Guest
    Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Witam. Aktualnie mam hemoroidy. Nie są duze ale jednak w pracy odczuwam je podczas siedzenia ( mam pracę siedzącą i przy biurku spędzam dziennie nawet po 10 godzin). Używam maści ale zastanawiam się jeszcze nad ziołami.
    Czy ktoś z Was miał moze do czynienia z Procto Vitale? Bo czytałam na jednym blogu medycznym,że zachwalali ale interesuje mnie to czy ktoś z Was jeszcze stosował?
    Ja stosuję. działanie jest. Może nie jest to najtanszy środek ale moim zdaniem warto jest kupić bo działanie jak najbardziej pozytywne, Mi polecił to lekarz proktolog u ktorego się od jakiegoś czasu leczę. Nie byłam przekonana do działania ziół ale obecnie widzę,ze mają bardzo dobre wspomagające efekty bo z dnia na dzien czuje się lepiej.Efekt nie jest jednorazowy ale dłuższym czasie róznica jest.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Moja ciocia też leczyła się różnymi lekami z apteki bez recepty ale nie dawały skutku, lekarz zlecił kolanoskopię. Akurat teraz w Szpitala Bonifratrów w Łodzi, że można wykonać ją za darmo dla osób po 40 roku życia obciążonych genetycznie, a ona do takich należy, wiec raka udało się wykluczyć na szczęście. Dostała odpowiednie leki i jest już poprawa.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    W takich przypadkach polecam wykonać również kolanoskopie, żeby sprawdzić czy z jelitami wszystko jest ok. Teraz jest coraz więcej zachorowań na raka jelita grubego. W Szpitalu Bonifrartów w Łodzi jest możliwość wykonania bezpłatnie badania jeśli jesteśmy obciążeni genetycznie i mam 40-65 lat, jak również w wieku 50-65 lat dla każdego kto chce się przebadać. Bardzo fajna akcja i polecam skorzystać.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości