+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
    Nie zarejestrowany
    Guest

Naprawić rdzeń kręgowy

To jest marzenie wielu dzieci i ich rodziców, będę się modlić, aby badania się powiodły i metody zaczęto stosowac w polsce.

Nie zarejestrowany
    Guest

Regeneracja rdzenia kręgowego

a po co w polsce a nie mozesz ich przewiezc za garnice ??

Nie zarejestrowany
    Guest

Mam nadzieje że badania pójdą szybko do przodu i była możliwość regeneracji rdzenia.

Nie zarejestrowany
    Guest

regeneracja rdzenia kręgowego

Wiele się na ten temat pisze,ale są to tylko badania naukowe.Tak obiecujące badania we Wrocławiu jakoś nie posunęły się do przodu.Niby coś się dzieje,ale dla przeciętnego człowieka jest to jak bajka.Nie spodziewam się,żebym doczekała tego,że stanę na nogi.Od 1999 r. upłynęło 9 lat i co ?

Nie zarejestrowany
    Guest

regeneracja rdzenia kręgowego

Marzę i mam nadzieję że kiedyś tego doczekam a czekam od 2002r i mogę poczekać byle by się udało, bieganie, skakanie, poruszanie polcami u nóg, kiedyś naturalne a teraz można tylko po zazdrościć, jestem tu i czekam z swoją uszkodzoną autostradą TH.

Nie zarejestrowany
    Guest

już od pięciu lat nie biegam, nie chodzę na swoich nogach, każdy oddałby tak jak ja wszystko w swoim życiu żeby móc nadal chodzić ,pójść na spacer , człowiek nigdy nie doceniał tego co miał jak był zdrowy ,dopiero teraz wie jak wiele stracił, dlatego modlę się każdego dnia o lekarstwo na rdzeń kręgowy,. pozdrawiam Józef który bardzo lubiał biegać po lesie. mogę wypróbować każdą z tych metod tylko za cenę jednego posunięcia do przodu.mail .: joseph-79@wp.pl

Nie zarejestrowany
    Guest

We wroclawiu przeprowadzono w tym roku juz 2 takike operacje.. Moze ktos wie cos o ich efektach?? Ja szukam i nigdzie nie znajduje..

Nie zarejestrowany
    Guest

to tylko przepuszczenie

Mój sąsiad spadł z 10 metrów i cały kręgosłup mu sie rozwalił wiadomo przerwa i jacyś uczeni mówili o tym samym co napisane ze z nosa itd i po paru latach umarł . Proszę nie drażnijcie ludzi tymi przepuszczeniami

Nie zarejestrowany
    Guest

czy tos wje cos tych przeszczepach jak tam sie dostac?

Nie zarejestrowany
    Guest

odbudowa rdzenia

choruję na zapalenie rdzenia kręgowego co w konsekwencji spowodowało paraliż nóg jeśli ktoś ma na ten temat jakie kolwiek informacje proszę o kontakt - pawel.security.krober@wp.pl

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości