+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33
    Nie zarejestrowany
    Guest

Uwaga

W znieczuleniu jest ok. Nie bać się. Lepsze 15 minut bólu u dentysty niż choć jedna poza gabinetem.

Nie zarejestrowany
    Guest

Ból u dentysty,,,

Chodzę do dentysty od 25 lat a mam 29 :-)

Przeszedłem wiele, wierzcie mi. Przedewszystkim to proszę o znieczulenie zawsze. Zastrzyk nie boli, a jak posmarują dziąsło żelem to juz wogóle nic się nie czuje i jest super przyjemne borowanie :-). Naprawdę. Wychodzisz z gabinetu i możesz normalnie egzystować.
    Proście o znieczulenie, bo to nie jest żadna oznaka słabości. Jak można uniknać bólu to się unika.

Nie zarejestrowany
    Guest

eh młodzieży

Boicie się wiercenia, boicie się zastrzyków itd. Ja też .Przyznam że jedyna rzecz w życiu mnie przeraża i której się panicznie boję to wizyta u dentysty.
    Jest bardzo prosty sposób na całkowitą ,przyjemnie spędzoną chwilą u dentysty. Narkoza. Tyle że wiąże się to z większymi kosztami. Za komfort niestety się płaci

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Znieczulenia są po to by z nich korzystać. Polecam zwłaszcza osobom, które się boją. Obecnie są tak dobre znieczulenia, że naprawdę podczas zabiegu nic nie czuć.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Kołobrzeg
    Moim zdaniem, to lekarz musi pomóc zwalczyć strach! Jeśli jest mile nastawiony, tłumaczy co i jak będzie robił, to już czujemy się pewniej. Pamiętam jak po raz pierwszy szłyśmy z córeczką do dentysty, to ona strasznie się bała, prawie ciągnąłam ją za rękę. Ale lekarz jakoś tak potrafił zdobyć jej uwagę, że ona całkiem zapomniała, że jest u dentysty. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to chodziłymy do dental center z3. Mi się nawet wydaję, że ona pewniej się czuje teraz na kontroli, niż ja!
    Ostatnio edytowane przez Magda3003 ; 04-10-16 o 20:55

Nie zarejestrowany
    Guest

Jakie znieczulenie

A wasi dentysci jakie znieczulenie wam dają? ten zastrzyk w dziąsło strasznie boli

Nie zarejestrowany
    Guest

znieczulenie The Wand

Ja chodzę z córką do kliniki Luxdentica, córka ma 7 lat i bardzo bała się dentysty. Na szczęście nasza pani doktor używa "magicznej różdżki" - The Wand Nie wiem, jak to działa, ale umożliwia bezbolesne podanie znieczulenia. Sama chętnie skorzystam, jeśli będę musiała wykonać jakiś zabieg

Nie zarejestrowany
    Guest

bez bólu

Teraz w nowoczesnych gabinetach, gdzie personel zna najnowsze technologie i metody, naprawdę nic nie musi boleć Ja chodzę do kliniki Dent SM (Warszawa Bemowo) i przechodziłam różne zabiegi, w tym usuwanie ósemki i dr Jakubowski znieczulił mnie tak, że naprawdę nic nie poczułam. Gdyby nie fakt, że miałam szwy i lekką opuchliznę, to bym nie odczuwała jakoś tego, że miałam taki zabieg.

werkka
    Guest
    Ja to dopiero jestem panikara...gdyby tylko cokolwiek mnie zabolało podczas wizyty u dentysty to pewnie wyskoczyłabym z fotela i uciekła z płaczem.. Jak dostaniesz znieczulenie, to prawda jest taka, że nie ma prawa Cie nic a nic zaboleć. Chodzę do Dentala na Lwowskiej w Lublinie. Mój stomatolog już dobrze mnie zna, kiedy tylko przychodzę to nawet nie pyta o znieczulenie. Wie , że bez niego ani rusz.

Nie zarejestrowany
    Guest

re

Cytat Napisał Nie zarejestrowany Zobacz post
    Ja chodzę z córką do kliniki Luxdentica, córka ma 7 lat i bardzo bała się dentysty. Na szczęście nasza pani doktor używa "magicznej różdżki" - The Wand Nie wiem, jak to działa, ale umożliwia bezbolesne podanie znieczulenia. Sama chętnie skorzystam, jeśli będę musiała wykonać jakiś zabieg
    Czytałam o tym znieczuleniu na stronie Luxdentica bo właśnie moja córka -trochę starsza- też bardzo się boi dentysty, a mamy kilka zębów do leczenia. Czeka ją też założenie aparatu a pani dr Hille Padalis, która w tej klinice przyjmuje ma super opinie. No ale najpierw zęby trzeba wyleczyć. Na pewno takie magiczne znieczulenie byłoby przydatne, choć córka już we wróżki i magię nie wierzy aż na takim poziomie Niemniej super sprawa z takim znieczuleniem!

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości