+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33
    WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC Avatar telika
    Mieszka w
    Warszawa
    Wiele osób obawia się wizyt jednak lekarze dysponuja wieloma mozlwościami znieczuleń. Najważniejsza jest jednak dobra komunikacja lekarza z pacjentem. Chodzi tutaj nie tylko o grzeczne zachowanie ze strony stomatologa, ale przede wszystkim o udzielenie szczegółowej informacji na temat charakteru i zakresu przeprowadzonego zabiegu. Rzetelne informacje z całą pewnością pomogą zawalczyć strach, sprawić, że wizyta nie będzie na pewno tak przerażająca.

Sama obecnie chodzę prywatnie do stomatologa. Wolę dopłacić ale mieć dopilnowane zęby.
    http://www.medi-tour.pl/1104,0,stoma...-procedur.html
    Ostatnio edytowane przez telika ; 21-10-19 o 10:12

Patty123
    Guest

Dentysta bez bólu

W dzisiejszych czasach nie ma potrzeby bać się bólu u dentysty. Wystarczy wybrać dobry gabinet, z dobrymi stomatologami.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-10-19 o 17:53

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    warszawa
    Ja od lat korzystam z Kliniki Demeter w Warszawie na Pradze. Zajmują się stomatologią również dzieci, więc na przyszłość już mam sprawdzoną placówkę. Jak zawsze bardzo bałam się dentysty tak tam chodzę bez obaw. Dobre znieczulenia dają, nic nie boli i schodzą dość przyjemnie, czego nie mogę powiedzieć o wszystkich znieczuleniach jakie mi podawano.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości