+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 98 z 98
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Szczecin
    Wiadomo że naturalne sposoby dostarczania niezbędnych witamin zawsze będą lepsze, przyjemniejsze i skuteczniejsze. Lecz nie zawsze jest na to czas, łyknięcie tabletki jest na pewno szybsze i wygodniejsze . Ja osobiście staram się jak najczęściej sięgać po naturalne witaminy ale kiedy nie mam takiej możliwości często sięgam również po tabletki.

olla9
    Guest

naturalne suplementy

Ja wspomagam się wyłącznie suplementami diety z naturalnych składników. A kupuje te z hepatica, bo to polska, sprawdzona firma. Ich suplementy są przebadane i naprawde skuteczne

Ja od 10 lat korzystam z symbiotyków, kiedyś byłam nie małym grubaskiem z brakiem chęci do życia. Mój proces walki o siebie trwał wiele lat. Ale było warto, niestety suplementowanie się jest potrzebne, nie raz podchodzimy do tego aspektu zycia nieufnie, nie ma sie co dziwic, przez wiele lat indroktynowalismy bylismy w duchu ze tylko warzywa i owoce sa zrodlem zdrowia., NIESTETY przez zanieczyszczenie powietrza etc to juz nie to samo. Ja systematycznie w sklepach sporotwych zaopatruje sie w witmaniny c/d/k i jod plus biore omega 3 z koenzymem q10 w herbalfanie. Po latach szperania zwraamy uwage na jakosc surowca, tluszcze omega 3 mamy tam z kryla a dawki 100mg koenzymu sa na tyle mocne, ze organizm na poziomie molekularnym jest zawsze dozywiony. Dodajemy do tego diete i zdrowy tryb zycia i 4 lata juz jestem bez zadnego lekarza, warto w siebie inwestowac !

manngo
    Guest
    to zależy, generalnie wszystkie witaminy oprócz kwasu foliowego możemy przyswoić z diety, ale kiedy np. kobieta w ciąży nie może patrzeć na jakieś jedzonko jeśli zachodzi taka potrzeba powinna dostarczyć tych składników poprzez suplementy, ja tak mam np. z rybami i biorę dodatkowo dha w foliku mama

Mieszka w
    Łódź
    Z witamin powinno się korzystać ale zdecydowanie naturalnych.Zimą jest trochę trudniej ale le przyjdzie wiosna,lato to nadrobi się zaległości

DOMOWNIK FORUM Avatar syluch
    Mieszka w
    Gniezno
    Zdecydowanie naturalne witaminki!!!

vogue
    Guest
    wiadomo, że co naturalne to zdrowsze zależy od sytuacji, jeśli mowa np. o ciąży to zależy od wyników badań, jeśli są jakieś braki to lepiej jednak włączyć suplementację, nie ma co ryzykować ale też niektóre składniki wchłaniają się gorzej i warto dodatkowo pobrać kwas foliowy, dha, jod, potem jeszcze magnez i wit D

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mam coś dla tych którzy zajmują sie produkcją leków - można już zakupić profesjonalną kapsulkarke do kapsułek skrobiowych kapsulki.eu
    Podpowiedzcie komuś kto pracuje w aptece. Wielkie ułatwienie.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-03-17 o 09:31

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości