+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 101
    TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Szczecin
    Wiadomo że naturalne sposoby dostarczania niezbędnych witamin zawsze będą lepsze, przyjemniejsze i skuteczniejsze. Lecz nie zawsze jest na to czas, łyknięcie tabletki jest na pewno szybsze i wygodniejsze . Ja osobiście staram się jak najczęściej sięgać po naturalne witaminy ale kiedy nie mam takiej możliwości często sięgam również po tabletki.

olla9
    Guest

naturalne suplementy

Ja wspomagam się wyłącznie suplementami diety z naturalnych składników. A kupuje te z hepatica, bo to polska, sprawdzona firma. Ich suplementy są przebadane i naprawde skuteczne

Ja od 10 lat korzystam z symbiotyków, kiedyś byłam nie małym grubaskiem z brakiem chęci do życia. Mój proces walki o siebie trwał wiele lat. Ale było warto, niestety suplementowanie się jest potrzebne, nie raz podchodzimy do tego aspektu zycia nieufnie, nie ma sie co dziwic, przez wiele lat indroktynowalismy bylismy w duchu ze tylko warzywa i owoce sa zrodlem zdrowia., NIESTETY przez zanieczyszczenie powietrza etc to juz nie to samo. Ja systematycznie w sklepach sporotwych zaopatruje sie w witmaniny c/d/k i jod plus biore omega 3 z koenzymem q10 w herbalfanie. Po latach szperania zwraamy uwage na jakosc surowca, tluszcze omega 3 mamy tam z kryla a dawki 100mg koenzymu sa na tyle mocne, ze organizm na poziomie molekularnym jest zawsze dozywiony. Dodajemy do tego diete i zdrowy tryb zycia i 4 lata juz jestem bez zadnego lekarza, warto w siebie inwestowac !

manngo
    Guest
    to zależy, generalnie wszystkie witaminy oprócz kwasu foliowego możemy przyswoić z diety, ale kiedy np. kobieta w ciąży nie może patrzeć na jakieś jedzonko jeśli zachodzi taka potrzeba powinna dostarczyć tych składników poprzez suplementy, ja tak mam np. z rybami i biorę dodatkowo dha w foliku mama

Mieszka w
    Łódź
    Z witamin powinno się korzystać ale zdecydowanie naturalnych.Zimą jest trochę trudniej ale le przyjdzie wiosna,lato to nadrobi się zaległości

DOMOWNIK FORUM Avatar syluch
    Mieszka w
    Gniezno
    Zdecydowanie naturalne witaminki!!!

vogue
    Guest
    wiadomo, że co naturalne to zdrowsze zależy od sytuacji, jeśli mowa np. o ciąży to zależy od wyników badań, jeśli są jakieś braki to lepiej jednak włączyć suplementację, nie ma co ryzykować ale też niektóre składniki wchłaniają się gorzej i warto dodatkowo pobrać kwas foliowy, dha, jod, potem jeszcze magnez i wit D

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mam coś dla tych którzy zajmują sie produkcją leków - można już zakupić profesjonalną kapsulkarke do kapsułek skrobiowych kapsulki.eu
    Podpowiedzcie komuś kto pracuje w aptece. Wielkie ułatwienie.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 22-03-17 o 09:31

WTAJEMNICZONY FORUMOWICZ - MOŻE POMÓC
    Mieszka w
    Warszawa
    ale przecież wiadomo, że w naturalny sposób nie jesteśmy w stanie przyswoić takiej ilości witamin, żebym zapobiegać wszelkim wadom, np. nie wiem ile trzeba było by zjeść warzyw i owoców, żeby uzupełnić dzienną niezbędną dawkę kwasu foliowego jaka jest np w 1 kapsułce foliku?

Ciekawy
    Guest

naturalna witamina C

Jasne, że lepiej korzystać z dobrodziejstw natury i w ten sposób zaopatrzyć się w witaminę C. Ale jak najeść się tego w wakacje, żeby starczyło na zimę? Czasami suplementy są niezbędne, ale też nie warto się truć byle czym. Szukałem, ale jeszcze spytam tutaj. Czy jest jakieś ogólno dostępne źródło witaminy C? Tej naturalnej? (chodzi mi o suplement). W chorobie biorę tabletki z wit. C, ale jest syntetyczna i po prostu boję się jej stosować dłużej niż tydzień.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości