+ Odpowiedz na ten temat
Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314
Pokaż wyniki od 131 do 138 z 138
    CHYBA BĘDĘ NA TYM FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Sama zwykle stawiam na naturalne witaminy z pokarmów itd, ale np doskonale znam moich rodziców i wiem, ze gdyby nie suplement maxi3vena z kompletnym zestawem wiatmin i minerałów, to nie byliby w stanie przyjąć choćby połowy tej dawki super składników w swojej diecie...

Nie zarejestrowany
    Guest
    Oczywiście, że nic nie zastąpi naturalnych witamin, które to przyjmujemy z dietą, czy ze środowiska, jak witamina D, ale np. warto się po prostu wspierać, a szczególnie, kiedy skończy się 50 czy 60 lat. Moi rodzice, odkąd łykają geriamoc, to nabrali nowego życia. A zawsze zdrowo jedli. Tylko tak działa nasze ciało, że się starzeje i trzeba w miarę możliwości łgodzić ten proces.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Dokładnie tak! Moi dziadkowie też łykają geriamoc, choć mają swój ogród i sami hodują wiele warzyw i owoców. Ale nawet lekarz powiedział im, że ich ciała potrzebują wsparcia i warto łykać jakieś tabletki z kompleksowym składem.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Warszawa
    Moi rodzice są oboje po 60 i nie biorą żadnych tabletek czy suplementów, raz dziennie robią sobie sok z warzyw i owoców, trzymają dietę, dużo się ruszają i są okazem zdrowia i nikt ich nie przekona do żadnych tabletek.

elż
    Guest
    Tylko i wyłącznie naturale witaminy! A najlepiej pod postacią owoców. U mnie w pracy ostatnio nawet zaczęto obdarowywać pracowników koszykami z Owoce Warszawa i wszyscy jacyś tacy uśmiechnięci chodzą.

Mieszka w
    Kielce

Witaminki

Cytat Napisał elż Zobacz post
    Tylko i wyłącznie naturale witaminy! A najlepiej pod postacią owoców. U mnie w pracy ostatnio nawet zaczęto obdarowywać pracowników koszykami z Owoce Warszawa i wszyscy jacyś tacy uśmiechnięci chodzą.

Pewnie najlepiej spożywać witaminy w postaci owoców i warzyw, a co w trakcie zimy? Czy zakupić owoce i warzywa dostępne w sklepie? Czy kupić mrożonki? Czy może wtedy lepiej sięgnąć po witaminy w tabletkach?

Właśnie też się nad tym zastanawiam. Np jak to jest z witaminą D3? Często się mówi, że w Polsce ludzi mają niedobory i powinni suplementować ją przez cały rok. Niby można dostarczyć jej poprzez niektóre produkty, jak łosoś, ale ja np. nie spożywam dużo mięsa. Co wtedy? Wydaje mi się, że wtedy np. witamina D3 kropla słońca może znacznie lepiej pomóc w walce z niedoborami, niż pochłanianie twarogu i łososia
    Poza tym, jak najbardziej uważam, że warto przyswajać jak najwięcej witamin w naturalnej formie.

Mieszka w
    Poznań
    osobiście preferuję naturalne pozyskiwanie witamin - i tutaj nie kombinuję, tylko staram się prowadzić urozmaiconą dietę. zażywam jednak suplementy na podniesienie poziomu energii albo poprawę koncentracji (przez ostatnie kilka lat stosowałam kilka różnych). na mnie jak dotąd najlepiej działa żeń szeń indyjski czyli ashwagandha w kapsułkach (dary natury). to jest dla mnie wsparcie przy ogarnianiu dnia, ale wybieram preparaty z prostym składem, więc nie wydaje mi się, żeby były bardzo szkodliwe..

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości