+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Temat: Zatkane ucho

Nie zarejestrowany
    Guest
    Jak zaczniesz używać Fonixa nie będzie kłopotu z uszami. Ja nie mam woskowiny i uwolniłam się od problemowych patyczków.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mi się ucho przytkało od częstego noszenia słuchawek dokanałowych. dodatkowo źle używałem patyczków do uszu i tylko dopychałem woskowinę do środka, a potem znów słuchawki i tak w kółko. zalegająca woskowina spowodowała, że w lewym uchu miałem zapalenie, nic przyjemnego. ale stosowałem lix i te krople bardzo szybko mi pomogły.

Nie zarejestrowany
    Guest

myślę

dałeś mi tym postem do myślenia, bo ja praktycznie cały dzień siedzę w słuchawkach dousznych i od jakiegoś czasu słyszę jakby słabiej, więc być może to też ta zalegająca woskowina. koniecznie kupię sobie krople lix, żeby ją wypłukać, bo nie chcę, żeby to się skończyło zapaleniem ucha. kiedyś miałem i już podziękuję.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Mnie szybko pomógł lix, ale nie myśl jednorazowo, tylko potem stosuj profilaktycznie, bo lepiej zapobiegać niż leczyć.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Miałem taki problem, że przytkało mi się ucho od zalegającej woskowiny. No i po prostu źle czyściłem uszy. Używałem do tego patyczków, co przecież robi praktycznie każdy Ale okazało się, że patyczki ubijają woskowinę i właśnie od miesiąca stosuję do czyszczenia uszu kropli do uszu lix i one służą do tego świetnie.

Nie zarejestrowany
    Guest
    tak sie niestety czesto konczy czyszczenie uszu patyczkami... myslę, ze spokojnie można patyczki zastąpić kroplami lix. nie dość, że uszy będą czystsze, to i planeta też, bo z tego co wiem, to oceany pełne są zuzytych patyczków do uszu.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Też używam kropli lix do czyszczenia uszu i uważam, że są bardzo skuteczne, ale nie zrezygnowałam zupełnie z patyczków. Co jakiś czas też ich używam, ale po prostu nie wkładam ich głęboko.

Nie zarejestrowany
    Guest
    Widzę, że też muszę wybrać się do apteki po krople lix. One są bez recepty? Ostatnio coś słabiej słyszę na jedno ucho i zastanawiam się właśnie czy to nie jest sprawa zalegającej woskowiny, bo jednak sporo noszę słuchawki dokanałowe...

Nie zarejestrowany
    Guest
    Tak, krople lix są bez recepty, więc śmiało możesz wybrać się do apteki i sobie kupić. nie wiem też, czy czasem i w drogeriach ich nie znajdziesz. w każdym razie to fajny sposób na czyszczenie uszu, a już na walkę z infekcją ucha to na pewno.

TEN PIERWSZY RAZ NA FORUM
    Mieszka w
    Wrocław
    Myślę, że najlepiej udać się do sprawdzonego laryngologa. Ja od paru lat korzystam z usług medicusclinic.pl, gdzie leczę się zarówno ja jak i mój synek. Nasza Pani doktor jest świetnym specjalistą z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Chociaż przyznam, że do dorosłych też ma rewelacyjne podejście
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 01-11-19 o 17:58

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości