+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
    Nie zarejestrowany
    Guest

Cholesterol - wróg czy sojusznik?

Oj trzeba trochę z tym złych LDLem powalczyć. Jest tyle możliwości do wyboru. Możemy zabrać się za jakieś sporty, zacząć odpowiednio jeść, ale branie leków to moim zdaniem już totalna ostateczność. Mam nadzieję, że nie stanie się to w moim przypadku. A, zapomniałbym, dzięki za artykuł, informacja to chyba najskuteczniejsza metoda walki z tym problemem.

Nie zarejestrowany
    Guest

:)

Ciągle się dowiaduje o jakichś nowych odkryciach w tej dziedzinie. No nic, trzeba to wszystko śledzić na bierząco bo dbać o siebie musimy. Więc do roboty, rowerki w ruch, nie bać się warzyw, no i te papierochy i alkochol zostawić w końcu. Uuuuu ale poważnie to zabrzmiało

Nie zarejestrowany
    Guest

Prawda li to

Ja jem tą margarynę i mogę Wam powiedzieć, że naprawdę działa i to tak szybko jak obiecuje producent. CO do reszty to na przykład już wcześniej najbardziej lubiłem brązowy ryż. Super sprawa, a no i oliwę z oliwek. Zawsze na niej smażę czy do sałatek i couscous dodaję.

Nie zarejestrowany
    Guest

Informacja najważniejsza

LDL - wróg, HDL - sojusznik. Ostro pracuję, żeby miec jak najmniej tego pierwszego. Żona mnie trochę goni, ale jakoś to jest. W sumie to już sie przyzwyczajam to takiego życia i widzę z perspektywy czasu, ile błędów popełniałem wcześniej. Dobrze, że teraz się tak często o tym mówi.

Nie zarejestrowany
    Guest

Tia

Ech... prawda - trzeba się wziąć za siebie. Człowiekowi się nie chce jak nie wiem, ale żyje się tylko raz. Widziałem jak to jest i sam dziękuję bardzo za takie problemy. Zdrowia życzę.

Nie zarejestrowany
    Guest

No i jak?

No i jak tu się dogadać z tymi tłuszczami? Nie ma co, gra jestr warta świeczki z tego co widzę. Trochę się będzie trzeba jeszcze wyedukować.

Nie zarejestrowany
    Guest

----------

Mi chodzi o to, że jeśli się nie doprowadził ktoś do ostatecznego stanu, to może się spokojnie zaprzyjaźnić ze swoim cholesterolem. Opanowanie go to naprawdę nic strasznego. Ktoś tutaj proponował tą margarynę florę, też dobry sposób. Jeśli nie ma czasu czy chęci do czarowania w kuchni, albo treningów.

Nie zarejestrowany
    Guest

Dobry pomysł.

O tej florze to w artykule piszą. To ta zawierające stanole roślinne. Ktoś miał dobry pomysł ze zrobieniem takiej margaryny, nie musisz nic zmieniać, a poziom cholesterolu łatwo zostanie zredukowany. Wiadomo, że nit nie lubi rezygnować ze swoich przyzwyczajeń.

Nie zarejestrowany
    Guest

pytanie

czy picie oliwy z oliwek extra virgin, codziennie na czczo pomoze? (to jakis babciny sposob).

Nie zarejestrowany
    Guest

odpowiedź

oliwa extra virgin jest na pewno zdrowsza od tłuszczy zwierzęcych.
    stosuj ją więc np. do sałatek albo do smażenia.
    Ale raczej nie polecam picia jej na czczo. Jak chcesz skutecznie obniżyć cholesterol polecam ci raczej Florę pro activ - to taka nisko tłuszczowa margaryna ze sterolami roślinnymi.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia

• Możesz zakładać nowe tematy
  • Możesz pisać wiadomości